Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altathatom babámat, rövid...

Altathatom babámat, rövid ujjú bodyban és pántos rugdalozóban? Nem fázik már meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
dehogy, szerintem mar altathatod, a mienken sincsen több ruha, semmi baja, 8 hos
2009. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babád??
2009. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem szokott kitakarózni, nyugodtan. Én azért altatom vastagabb pizsamában, mert folyton kitakarózik. Próbáltam bodyban altatni, hátha akkor nem rúgja le a takarót, de sajnos igen. A hálózsákot meg nem szereti. Nálunk így marad a meleg pizsama.
2009. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En egy rovid ujju bodyban es egy hosszu ujju rugdalozoban altatom, de nem vastagban. Es zsakban alszik, akarmilyen meleg is van, o csak abban hajlando aludni. De nincs melege.
2009. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 hónapos, nem takarózik ki, de úgy látom melege van a hosszú ujjúban. A lakásban 22 fok van.
2009. máj. 9. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1 éves és rövid ujjúban altattam az este. Ma viszont fullad meg ugy köhög és náthás lett,pedig 24 fok van bent.Most megvárom a melegebbet ami sajna ugyis lessz.Majd akkor ráérek rövidben altatni.
2009. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14:38-as vagyok.Mindenképp adj rá hosszú ujjút,tudod a kis szervezete még nem készült fel arra,hogy meztelen legyen a karja lába.Alvásnál lehül kicsit a test,Te is amikor alszol,és nem vagy betakarózva hiába van nyár,fázol bent a szobában.Én legalábbis így vagyok vele.Egyenlőre öltöztesd fel még Őt.
2009. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hosszú ujjúban aludt és vékonyabb rugiban.
2009. máj. 10. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!