Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos baba hallásáról...

2,5 hónapos baba hallásáról szeretnék tanácsot kérni. Honnan tudjam, hogy jó-e a hallása?

Figyelt kérdés
Mitől van, hogy egy-egy hirtelen hangtól megrezzen utána pár óra múlva egy leeső tárgyra semmi reakció. Beszélek hozzá és a tekintetem nem keresi meg. Tegnap amikor aludt és úgy beszélgettünk a párommal arra felkelt. Most akkor hall rendesen vagy nem?
2011. nov. 14. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van.Van,hogy valami kisebb zajra összerezzen és egy nagyobbra oda sem figyel.Gondolj bele mi felnőttek is ilyenek vagyunk.

A tekintetedet meg lehet pár hét múlva kezdi keresni majd.Én egyébként zenéltetni szoktam neki valamit amit mozgatok ide-oda úgy,hogy a szeme ne lássa így tényleg a hallására hagyatkozik és szerencsére forgolódik és keresi honnan jön a hang.

Mi már 4 hónaposak vagyunk,ne aggódj.

2011. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsô tök jól leírta. Az én fiam isilyen volt ennyi idôsen. Amúgy meg nyugodtan viheted hallásvizsgálatra, nem azért, mert baj van a hallásával, hanem mert ajànlott. Mi is voltunk hat hetesen.
2011. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Te hova vitted? Kell beutalót kérni?
2011. nov. 14. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy barátunkhoz vittem a Klinikákra, így nekünk nem kellett beutaló. Sajna nem tudom, hogy kell-e, de szeintem nem. Ha mentek a három hónapos oltásra, kérdezd meg a gyerekorvost.
2011. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!