Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? (többi lent)

Fogzás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jázmin lassan 10hós,csütörtök este belázasodott,ami kitartott péntek estig(folyamatosan csillapitottam)Közbe észrevettem hogy lent kibújt 2 fogacskája,ami már idöszerüvolt.A láz elmúlt de viszont alig eszik,tegnap vacsi nélkül már 2 napja vacsi nélkül aludt el,még cicizik,de azt is nagy nehezen gogadja el.A fogacskái miatt lenne?Elsö baba szóval nagyon tapasztalatlanok vagyunk.
2011. nov. 14. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

A láz biztosan nem a foga miatt volt, de a foga kibújhatott a láz miatt.

Kaja lehet, de szerintem az sem miatta van. ha eleget iszik, és már nincs láza, és azért eszeget akkor majd szép lassan vissza áll. valami kisebb gondja lehetett. de legalább lett fogatok közben.

2011. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira éreztem hogy nem a foga miatt van!!!Felhivtam a védönöt pénteken,ö azt mondta h vigyem be az ügyeletre ha este is lázas.Bevittük,az ügyeletes doki meg majdnem kiröhögött hogy hát ennyit se tudok hogy a fogzás miatt van láza!Inni iszik,tegnap már ebédelt is rendesen,és du-án kukót eszegetett!Köszönöm a válaszod:)
2011. nov. 14. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes!

Én úgy tudtam, hogy lehet lázas a foga miatt.Igaz a lányomnak eddig max hőemelkedése volt miatta, de a védőnő aztmondta, hogy csak a foga és az is volt.2 napnál sosem tartott tovább a hőemelkedése.

Jázminnak majd visszaáll az étvágya, ha a fogacskái már nem bökik az ínyét, ne aggódj!

Azért ha továbbra is lázas annak ellenére, hogy kint vannak a fogai akkor nézesd meg a kislányt.

10,5 hós 4 fogú kiscsaj anyuja :)

2011. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi gyerekdokink szerint a fogzástól lehet láz, hasmenés, étvágytalanság. A fiam 12,5 hónapos, most jön a 11. foga. Eddig egyiknél sem volt láz, hasmenés pedig csak az utolsónál van. Az első pár fog kibújásakor nagyon étvágytalan volt, a kanalat látni sem akarta. Csak a tápszert fogadta el, abból is keveset.
2011. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!