Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki az, aki IMÁD otthon lenni...

Ki az, aki IMÁD otthon lenni a gyerekével? Mesélnél a mindennapjaitokról? :-)

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van (1 és 3 évesek) és imádok itthon lenni velük, és egy porcikám sem kívánja, hogy visszamenjek dolgozni. És nem azért, mert utálok dolgozni, mert amikor még dolgoztam, nagyon is szerettem. Most annyira jó a gyerekeimmel lenni, nem unom, pedig minden nap ugyanaz, megyünk a játszótérre, megyünk biciklizni, egy állandó mókuskerék, de mégis élvezem.
2011. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát nincsenek itt túl sokan:SSS :)!
2011. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos :(


Én imááááááááááááááááááádok itthon lenni a kisifammal, pedig -ugyanúgy ahogy az első válaszoló is- én is szerettem nagyon a munkahelyem, de vhogy most nem is érdekel, nem is vágyom vissza, és bár néha fárasztó, meg mindennap ugyanaz (de azért mégse ;)), arra vágyom, hogy minél tovább tartson ez a non-stop itthoni szolgálat!:))))))))))

2011. nov. 14. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon IMÁDOK itthon lenni a fiammal!:) Most 18,5 hónapos, és összeszorul a gyomrom, amikor arra gondolok, hogy még ugyan ennyi idő, és oviba kell vinni.. :(

Nagyon élvezem minden pillanatát, az egész napnak. Én szeretem, hogy mindig minden ugyan úgy történik, és ahogy a szemem előtt fejlődik! Legszívesebben örökre itthon maradnék vele!:) De hát az időt , nem lehet megállítani! Nem is tudom, hogy hogy fogom kibírni, amikor ovis lesz, hogy reggeltől délutánig nem látom.. :(

2011. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 7 hónapos, minden percét élvezem, hogy vele lehetek!:) Szerettem dolgozni is, és most is van sok tervem a jövőre nézve - de ezt a jelent szeretem most a legjobban, mintha mindig is erre lettem volna teremtve.:)


Hogy telnek a mindennapjaink: kóstolgatunk fincsi kajákat, sétálunk nagyokat, együtt bevásárolunk, itthon pedig játszunk, kaja után mindig énekelek, ő pedig vigyorogva hallgatja az ölemben, amíg nem büfizik. Aztán beteszem a járókába, újra felfedezi a játékait:), majd gyakorolja az ülést, és húzza fel magát a rácson, majdnem állásba. Amikor megunja a járókát és reklamál, akkor kiveszem, a földre telepszek vele, dögönyözöm, puszilgatom, ő pedig kacag nagyokat, kúszik a játékok után, rámolja a polcokat, és megintcsak az ülést gyakorolja.:)

Este fürdés - nekünk ez nem olyan nagy show mondjuk, mint olvasom, hogy sok helyen a nap csúcspontja:), elvan a vízben, de ilyenkor már elég álmos, úgyhogy pizsire öltözünk, és mire az esti tápszer felét megitta, már alszik is...:)

Mi pedig gyönyörködünk benne, és elérzékenyülünk: hogy lehet egy baba ennyire édes, zabálnivaló, okos kis tündér?:)

2011. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!