Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fehér színű fehéneműből...

A fehér színű fehéneműből mivel tudnám eltávolítani a különböző foltokat (folyás, vérzés, vizelet, széklet, stb)?

Figyelt kérdés
Bocsi, a kérdésért, de a szimpla mosás után sajna nem jön ki, csak halványabb lesz.
2008. jún. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Domestos Fehérítő vált be, csodaszépek lesznek a fewhérneműk. Az előmosáshoz teszembe mindig!
2008. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezzel kinlódtam,kinlódom. Hidegvíz és sampon jött be a friss gyümölcsre. A vér az hidegvízzel és dörgöléssel kijön. S tényleg szupi a Domestos, csak nekem hamarabb foszlanak szét a dolgok tőle. Pl a gyerek pelusai szakadnak szerteszét. Biztos töményebben adagoltam a kelleténél.
2008. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2008. jún. 24. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a domestos fehérítő sárgított mint a fene. Nagyanyámtól tanultam, h egy csomag szódabikarbónát kell bele tenni. Ez bejött a makacs foltokra.
2008. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én mindig a cloroxal fehérítek.Nekem bevált.Elég sok fehéret mosok, a párom pék, és útálom ha a fehér szürke., de a clorox bevált nálam, de ez szerintem mosógép függő is mert pl anyumnak meg a domestos volt jó, és a clorox nem.
2008. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Vanish, Vanish, Vanish!

Nem ócsó -de megéri! Nem roncsol és ősrégi ,reménytelen foltokat is kihoz. De ajánlom, hogy előtte helyileg kezeld, várj öt-tíz percet és aztán tedd a gépbe...

2008. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
27%
ecetes olló
2008. júl. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Osztom egy fenti válaszadó véleményét! Vansih!! Van egy szappan változata, elég sokáig kitart, bdörzsölöd vele a foltot, kcisit hagyod h hasson, aztán megint mosod!Utána riány a mosogép fehér mosás!Nekem bevált..
2008. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!