Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne rászoktatni a...

Hogyan lehetne rászoktatni a bentalvásra? Eddig babakocsiba aludt az udvaron,10hós, és jön a meleg.

Figyelt kérdés
bent annyira sír,ha beteszem az ágyába.segítsetek
2009. máj. 10. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hely, ahol árnyékban van a kocsi? Esetleg babakocsistól a lakásban? Az én 9 hós manóm is babakocsiban alszik az előtérben, a kiságyban ő is üvölt...
2009. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is 9 hónapos a lányom,eddig kint aludt a babakocsiban.A meleg miatt én is bent altatom úgy hogy mellébújok és velem alszik el,mert a kiságyban ordít-szintén...Ja és próbálj sötétet csinálni a szobában.

!

2009. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is kipróbáltam ezt a módszert,de észreveszi ha eljövök,és megintsír,tegnap is muszáj volt kivinni.mert annyira sírt,kint 5mp,és egyből elaludt.hát mjd próbálkozom
2009. máj. 11. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!