Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsiba használtok polifoa...

Babakocsiba használtok polifoam-ot, vagy elég a sok meleg takaró is? Ha ajánljátok, hol szerezhető be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.Én egy kis vékony plédet tettem be,arra a szőrmés lábzsák...ennyi bőven elég.Ha már olyan nagyon hideg van,akkor úgysem viszem ki a babát.
2010. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Szóval nem kell beszereznem.
2010. jan. 11. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:
nekünk sincs, pelenkát teszek alá csak, jó vastagon öltöztetem, esetleg pokróccal bugyoláld be :)
2010. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se használtam soha, pedig a gyerekeim egész télen kint aludtak órákat. Overálba tettem őket, aztán egy pléddel betekertem a babát és már vittem is ki. Sosem volt egyik se beteg!
2010. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk legalul birkabőr volt.:)Az szigetel,és melegít.(Le volt terítve,nem azon feküdt,de melegen tartotta alulról.)
2010. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bárányszőr! Kifejezetten babakocsiba valót is lehet kapni!

Szigetel is és meleg is!!

Nekünk nagyon jó!

2010. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam ilyenről. A baba be van öltöztetve, ruha, rugi, overál, takaró, miért kéne oda még polifom is? ...
2010. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak:a mi kocsinknak vékony volt az ülése,és nem volt külön bundazsákjuk,csak az overál.Ezért volt alattuk a birka.
2010. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel a mi babakocsink is nagyon vékony alulról és nincs bundazsákunk sem, ezért én a nővéreimtől megörökölt hagyományos pólyát raktam alulra "szigetelésnek", az overálba öltöztetett babákat pedig pokrócba tekerve tettem rá.
2010. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kocsiban csak pléd van, a babát meg még pléddel takarom, plusz a lábzsák.
2010. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!