Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen (márkájú) tésztát...

Milyen (márkájú) tésztát vegyek a 9 hónapos babámnak? S mit készítsek belőle? Írjatok jó recepteket!

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig Barillát veszek, néha Gyermelyit.
2011. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találtam neked 2 receptet..

Én lányom 10 hós, de eddig csak akkor kapott tésztát, ha én is ettem, akkor kanalaztam neki is.Meg amíg nem rág jól, addig olyan abszurdnak tűnik nekem tésztát összeturmixolni...

2011. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Cerbona Durillo tésztát veszem, mi is azt esszük már régóta. Így van is itthon mindig.

A lányom kedvence, és mi is szeretjük:

Megfőzöm a tésztát, a brokkolit. A csirkemellet megsütöm pici olajon. Összekeverem a tésztát, a brokkolit és a csirkét. És általában magunknak sajtszószt teszek rá, a lányomnak natúr joghurtot sajttal (a sajtszószban tej van, azt még nem kap). Nagyon finom, és gyorsan megvan.

2011. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A márkájat nem tudom,tojasmenteset szoktam venni. Megfozom,villaval összenyomkodom,teszek hozzá puresitett brokkolit,csirkemellet. Nagyon szereti,9 hónapos.
2011. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!