Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy 450 g-s fagyasztott...

Van egy 450 g-s fagyasztott sóska a mélyhűtőmben. Mit készítsek belőle? Recepteket is szeretnek, de csal kipróbáltakat!

Figyelt kérdés
Múltkor csináltam főzeléket, de majdnem teljesen ehetetlen lett - valahogy nem igazán találtam el az ízeket!
2011. nov. 3. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lisztes -tejfölös habarással szoktam sűríteni és cukrozom. csak annyi cukrot bele, hogy ne legyen ehetetlenül savanyú. de már a tejföl is tompítja a vad ízt.

kóstolgatni kell.

2011. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így szoktam, de ezek szerint a cukorral rontottam el mindent, mert nem kevés került bele.
2011. nov. 3. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg a szilvás gómboc tésztáját,és gyurd bele a sóskát,vagy spenotot. majd nudlikat csinálj belőle. Sós lobógo vízben főzd ki és tejszines fokhagymás mártásal locsold meg.
2011. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, ez jó ötlet!!..:)
2011. nov. 3. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!