Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos láznál, antibiotikumot...

3 napos láznál, antibiotikumot kell szedni? Nekünk azt irt fel az orvos, bár nem volt benne biztos, hogy mi a tünet, most mult el a láz, megjelentek a pöttyök. Ja és a pöttyök meddig tartanak?

Figyelt kérdés
11 honapos kisfiu
2010. dec. 22. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már ne add be! Itasd sokat, és rövidesen elmúlnak. De ha elkezdted adni, akkor muszáj a kúrát végigcsinálni, felénél ne hagyd abba!
2010. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már elkeztem adn,hétfötöl,akkor voltunk orvosnál.
2010. dec. 22. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A 3 napos lázra elvileg nem kell antibiotikum, de ha már adod, végig kell szedni a kúrát, úgy tudom. A pöttyök nálunk 2 napig tartottak.
2010. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nemrég volt. Mivel nem volt tünet más, csak a láz, írtak fel antibiotikumot.MIvel én sem tudtam mi van, persze hogy adtam neki.

Ha már elkezdted adni, ne hagyd félbe, mert azt nem szabad.


A pöttyök nálunk - ha jól emlékszem - 2 vagy 3 napig tartottak.

2010. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát elég gyatra orvosotok van, azt kell mondjam. Minket ha csak lázzal vittem, elküldött, hogy majd meglátjuk. És tényleg 3 napra rá ott volt a kiütés, illetve volt, hogy másnap semmi baja nem volt. De csak lázra antibiotikumozni a gyereket. Ez döbbenet.

Különösen, hogy tudja az orvos van ilyen betegség, ami vírus fertőzés és nem egy komoly betegség. Hihetetlen.

De valóban végig kell csinálni a kúrát, ha elkezdtétek.

2010. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 napos lázra nem szoktak antibiotikumot javasolni,ha meg nem volt benne biztos az orvos akkor miért írta fel...nem is értem. Persze mivel már elkezdted adni,így most már add be mindet a kisfiadnak. A pöttyök nekünk 3 napig tartottak.
2010. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!