Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak így tudom itatni, de...

Csak így tudom itatni, de mennyit kell innia?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiamnak be van gyulladva a mandulája,és lázas pár órája nem akar inni,ezért nurofen fecskendővel itattam..11 fecskendővel sikerült megitatnom jó egy kicsi folyt is ki,mennyi időnként itassam?
2011. nov. 16. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

szegény picike..jobbulást neki

ilyenkor fontos a sok folyadékbevitel

ez is jó hogy már ennyit bele tudtál diktálni

próbáld félóránként, óránként nehogy kiszáradjon

ilyenkor azért nem is iszik mert fáj neki a kis torka

gondolom adtál lázlehúzót ha 38 felett van neki..


szóval minél sűrűbben ahogy teheted


jobbulást !! 1,5 éves kislány anyukája

2011. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.köszi..

Igen adtam neki lázlehúzót.Most kb fél órája kellett neki akkor lement 38,3 ra.Most nem igen tudok aludni.Most mikor adtam neki akkor még egyet böfízett is,gondoltam elég volt neki..Meg ügye sajnos nem akar enni.Délben evett utoljára de akkor rendesen. Meg szerintem a fogak is belejátszanak a dologba,mert meg van neki duzzadva az alsó szemfog.Köszönöm a válaszodat.

2011. nov. 17. 01:29
 3/3 anonim ***** válasza:

11 fecskendő az fél deci.

én is így szoktam itatni,ha nem akar

szerintem fél óránként adj 5 fecskendővel minimum,ha elfogadja,akkor többet is.ha lázas,akkor izzad is,nehogy kiszáradjon

2011. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!