Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van jó minőségű pelenka...

Farkasné T. Tünde kérdése:

Van jó minőségű pelenka hirtelen kiengedett nagy mennyiségű pisi felfogásához?

Figyelt kérdés
Kisfiam Janúárban lesz 3 éves és alváshoz még mindig pelus kell neki. Nem kell fel pisilni, de sokáig vissza tudja tartani álmában is de egy idő után egyszere engedi ki és szinte azonnal átázik. Már szinte mindenféle pelenkamárkával próbálkoztunk. Most éppen a Pampers éjszakait használjuk, de ebben is átázva ébred. Elötte Hugiest próbáltuk ki, de az sem jött be. Libero sem. Van még ezeken kivűl jó minőségű pelus ami megfelelne nekünk?
2011. nov. 17. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt még nem próbáltátok? A 8-as Libero-t? Lehet, hogy csak nem jó fajtát vagy méretet választottatok.

A Pampers kevés éjszakára, a Huggies nálunk nagyon nem vált be (itthon jó volt, mert 3 óránként cseréltem, de egyszer elhúzódott az ügyintézés, kb. 4 órát volt rajta, szegénykén át is ázott a ruha). Úgyhogy én azt soha többé nem veszek.

2011. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mióta mit hazajöttünk a kórházból bebish pelenkát használunk.

Az sem életbiztosítás, ahogy a többi pelenka sem az.

1-1 alkalommal kifolyik, az bármelyik pelussal megesik- nem márka függő, erre már rájöttem.

Mennyire mocorog a gyerek, mennyit eszik éjjel, stb, ezt több minden is befolyásolja.

Én nem próbáltam mást, mert a bebish bevált, ezt mindenkinek ki kell tapasztalnia.

2011. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a DM Babylove-ja vált be. 3.5évesem éjjelre még pelust kap, reggelre robbanásig megtelik pisivel a pelus, de nem ázott át még.

Az XXL méretet használja.

2011. nov. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A babylove szerintem is nagyon jó,én csak azt veszek már.a huggies átázik,kifolyik,használhatatlan...
2011. nov. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi már jó ideje éjszakára és a délutáni alváshoz Pampers Active Boy-t használunk, mert abban elöl van egy jókora nedvszívó rész, ahol a pisi jön. 12 kg a fiam, de az 5-öst használjuk. Ezzel még nem volt "baleset", szemben a Liberóval.
2011. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiket írtok, (baby love - elég gyenge minőség...:)

Én mióta a bebisht adom a gyerekre, minden éjjel nyugisan telik.

Sok vizet felfog, de lefekvés előtt mégegyszer van pisi/ kaki, szóval nem sok minden marad az éjjeli pelusba..

2011. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hirtelen jött, sok pisinél tök mindegy, milyen pelus van a csöppségen.

Nekem legalább is ez a tapasztalatom:)

bebish pelust használunk születése óta, de volt libi is estére, mindkettő ha sok volt a téma, akkor picit átázott...

2011. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!