Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatti piros popsira...

Fogzás miatti piros popsira mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

Tudom, nyílt már pár kérdés ezzel kapcsolatban, de mindenki a Sudocremet vagy a Bepanthen Plust ajánlja - nekünk egyik sem segít.

A zacsija és körülötte is nagyon piros.


2011. nov. 17. 09:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekünk a Neogranormon + Sudocrem kombó vált be, két nap alatt rendbejött.
2011. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyógyszertárban készített popsikenőcs szokott jó lenni.
2011. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is szenvedtem ezzel nagyon a lányommal.

Vizes vattázok a mai napig, mert a törlő kendőt sem bírja.

Sudocremmel kentem, szabadon hagytam.Neogranormonnal is.Kamillával törölgettem és semmi.

Mérgemben vettem egy BABYLOVE-os pelenka kiütés elleni krémet.500Ft körül volt.Na és ez segített.Most egy életre megtanultam, hogy nem mindig a drága márkás dolgok a hatásosak!!!

2011. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A Babylove-os termékek DM-ben vannak, ugye?

2011. nov. 17. 10:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen! Babylove=Dm sajátmárka
2011. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én a babylove-ról tudok nyilatkozni:

a sudocrem,a bepanthen, a gyógyszertári megfeleltek.

egyszer vettem egy ilyen babylove-t és többször is nekifutottunk, mikor rájöttem, hogy az üti ki a fenekét. Nagyon piros lett tőle. Úgyhogy én meg az ellenpélda vagyok. (én azt a zöld tégelyest próbáltam)

2011. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én is a zöld tégelyest.Nekünk bevált.

De nem egyformák a babák.Ezért is kell mindent végig próbálni! :)

Pl a Sudocrem nálunk semmit nem használt, pedig agyon dicsérik...

2011. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tényleg nem. Én azért vettem mert addig semmi gond nem volt. Na mondom, ha ilyen olcsó, meg olyan szép doboza is volt, megpróbáljuk. (mondván, úgyse érzékeny a bőre) Pont ettől lett piros, nem értem én se, sokan dicsérik.


Még egy ötlet: nem próbáltam még, de a babé termékei nagyon jók. Igaz, hogy drága,de hátha.


Valami eszembe jutott: vékonyan kened be neki? A sudocremre nagyon jellemző, hogy ha túl sokat ken az ember, akkor pont attól pirosodik ki, mert nem tud szellőzni a bőre.

2011. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
A fiamnál a boraxos popsikenőcs gyógyszertári segített és a dr Theis féle körömvirágkrém. Ezt használtam felváltva és gyönyörő lett tőle a popsi . Fogzás után is a sima popsikenőcsöt összekevertem egy tégelyben a körömvirágkrémmel és azzal kentem a popsiját.
2011. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát...elég vastagon szoktam bekenni.

Tényleg minden babának más válik be, ez is igaz!

A Bepanthent mondjuk vékonyan kentem, napokig, nem használt semmit.


Pedig olyan szép popója volt mindig.:( Most 7 hónapos, pár hete van ez a probléma, 2 fogacska van kint, nem látom a következőt, de nyáladzik sokat és rág.


Ja igen, a BABÉ termékek nagyon bejöttek eddig, bár bozasztó húzós az áruk, koszmós hajra muszáj volt venni, nagyon picit kellett csak mindig használni, gyönyörűen rendbejött.

Száraz bőrre is vettünk tőlük testápolót, rögtön helyretette.

Meg fogom nézni ezt is!!

2011. nov. 17. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!