Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet pudingot a 9 honapos...

Ehet pudingot a 9 honapos kislanyom, ha rizstejjel fozom? Tejallergiaja van!

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Próbálhatod még a zabtejet is, ha rizstejjel nem jön be neki.
2011. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha rizstejet már kostolt, akkor igen. ha nem, akkor csak kis mennyiséget.
2011. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de nézd a pudingport is,nagyon sok tejjel készül.
2011. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a hozzáadott cukrot hogy akarod kikerülni? Vagy nem is akarod?


Nem kötekedés, tényleg érdekel. Én is fontolgatom, hogy csinálok tápszerből, csak ez a dilemmám.

2011. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom tejfehérje érzékeny gyanús volt néhány hónapig.9-10 hónapos lehetett, amikor én is vettem rizstejet, 1 liter 500 ft volt, de abból indultam ki, hogy szegénykém nehogy már ne kaphasson ilyen finomságokat.Csináltam belőle banán turmixot, vanília pudingot, de egyik sem ízlett neki..Nagyon édes a rizstej, szinte émelyítően.Meg akartuk inni a férjemmel, de képtelenek voltunk rá:)) Aztán kiderült, hogy nem érzékeny semmire, most már könnyebb minden. 13 hónapos, a tehéntejen kívül már minden tejterméket kapott.
2011. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A dr Oetker vaníliás pudingját adhatod tejérzékeny gyereknek. Arra számíts, hogy ami megmarad, az levet fog ereszteni.

Ha érdekel, alternatívaként ajánlanám a fiam kedvencét: rizs-/zabtejből tejbegríz fahéjjal és reszelt almával vagy banánnal.


Off: Úgy irigylem, aki 500 Ft-ért tud venni rizstejet, pont a múltkor írta egy csaj, hogy Csongrádon sem sokkal több, én meg 7-900 Ft-ért veszem!

2011. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zabtej a dm-ben 378, és szerintem a rizstej se lehet sokkal több...
2011. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15: 54-es vagyok. Nálunk ennyi volt Kecskeméten, egy zöldségesben, de a Rossmann-ban láttam olcsóbban, ott nézzétek meg.Többet nem kellett vennem hála az égnek.
2011. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!