Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiája van a kisfiamnak?

Tejallergiája van a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
5 hetes kisfiamnak pénteken reggel először az arcán volt néhány piros pici pattanásszerű pötty, majd napról napra egyre jobban terjedni kezdett a szemhéjára, füle mögé, hajas fejbőrre és mostmár a nyakára is. Voltunk ügyeleten, de ott semmit nem tudtak mondani, csak hogy valószínűleg allergia, de hogy mitől nem tudják, kenegessük hidratáló krémmel. Itt a gyakorikérdéseken találtam, hogy valószínűleg tejallergiája van. Mikor fog elmúlni, mert most úgy látjuk, hogy egyre több és több jön elő. Az jó, ha kamillateás vízzel törölgetem? Holnap elmegyünk a gyerekorvoshoz is, de addig tudnátok valamit javasolni, és hogy mire számítsunk, mikor fog elmúlni? Köszönöm!
2011. nov. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt,ez egyszerü tejkiütés,azt szokták mondani h erős a tej...kaptunk rá krémet,fürdetőt mellé,és egy hónap alatt rendbejött.
2011. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az 1 hónap elég hosszú idő. Amúgy elég furcsa, hogy eddig nem volt neki ilyen. Most lett erős a tejem, amiből eleve kevés van? Sajnos tápszerrel kell pótolni...
2011. nov. 1. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1 hós kora után jött ki és egy hónap volt mire elmult...szörnyen nézett ki,de utána nem volt gond,pedig szoptattam tovább,ha tejallergia lett volna,nem mult volna el akkor....(amugy 2 évesen jött elő nála a tejallergia,de ezt nem hoznám összefüggésbe vele,doki akkor nem is gondolt erre,mert késöbb nem volt hasonlo problémája)
2011. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!