Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Kuki kérdés! Mi...

Fiús anyukák! Kuki kérdés! Mi fog történni?

Figyelt kérdés

Ma mondta a házidoki hogy vigyük el a kisfiunkat fitymaszűkülettel sebészhez,hogy nézze meg.

Mi fog történni?felrántja neki?vagy csak megnézi és valami krém?Mert még csak 20 hónapos és ilyen korban még nem szoktak hozzányúlni nem?egyébként nem jellemző hogy fájna neki.


2011. nov. 17. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez egy rutin vizsgálat.Minden esetre ha azt mondja a doki vissza kell rántani hallgass rá,mert később csak rosszabb és fájdalmasabb lesz szegénykének.Addig apuka fürödjön vele és mutassa meg neki,hogyan kell megmosni a kukacot!
2011. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiamnak volt kb. ennyi idősen,kis kampószerűséggel benyult a bőr alá,és végig huzta ott, fiammal együtt bőgtem, 4-en fogtuk le(apuka a lábánál,én a fejénél, plussz 2 ápolónő). Utána napokig üvöltött minden pisinél,keni kellett(ez is csipte a kukiját). Kb. 1 hét után rendbe jött,azóta minden rendbe vele,most 3,5 éves. De sajnosmég emlékszik rá...
2011. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Becsee ***** válasza:
Az Én kisfiamnál 2,5 évesen mondták ezt,akkor valami krémet adtak rá hogy kenjük be és húzogassuk le neki mi nem kellet sebészhez menni mert 2hét után már szép volt,ma már 6 éves és semmi problémánk,de apuka tényleg mutassa neki hogy kel nagyfiúsan fürdeni!!!Holnap megkérdezem a háziorvosunkat mi volt az a krém!
2011. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem választ írok, de engem is érdekelne az a krém! Köszönöm !
2011. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beállok a sorba!

A krém neve, engem is érdekelne!:)

2011. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most jöttünk haza.

Nem rántotta fel hanem adott egy krémet amivel 1 hónapig kell kenni és húzogatni a kukit,azt mondta ettől nagy eséllyel rendben jön neki és nem kell felrántani.

A krém csak receptre kapható,a neve:DIPROSALIC kenőcs

2011. dec. 1. 11:06
 7/10 Becsee ***** válasza:
Nekünk a Ftorocort krémet adták.azt mondta max. 4-6 hétig este fürdés után nagyon picit visszahúzva a bőrt kenjem be.Nagyon szuperül bevált.
2011. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyukák, ti tornáztattátok korábban a fitymáját a kicsinek, és így is le van tapadva, vagy ez elmaradt nálatok? Csak azért kérdezem, mert a fiam 19 hónapos, én rendszeresen tornáztatom neki este a fürdésnél, de még túl nagy változás nincs, még ki sem látszik a makk hegye:S Szóval én is számíthatok a krémes megoldásra? Mennyi idősen menjünk el emiatt dokihoz?


Bocsi az offért, de ha már így összegyűltek az érintett anyukák... :)

2011. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én 1 éves kora óta tornáztatom neki előtte nem!Sőt ha nem szól anyu hogy kéne már akkor elsem kezdem(orvos és védőnő tanácsára).

Aztán mostanában egyre többet volt neki piros(vszinű begyulladt)ezért elvittem a házidokihoz aki megnézte és a gyzlladástól függetlenül is azt mondta hogy ezt sebésznek látnia kellene.

Én is azt gondoltam hogy olyan 3 éves korban de legalábbis már nem pelenkás korban kezdünk vele foglalkozni de tévedtem:(

2011. dec. 2. 09:06
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta krémezem és tornáztatom neki és már majdnem teljesen feljön neki a bőr:)elsem hiszem hogy ilyen gyorsan megy:)

2011. dec. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!