Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 82cm. Szerintetek...

Kisfiam 82cm. Szerintetek mekkora hálozsák kell neki? Mert a Brendonban azt mondták, hogy 110-es, minimum 104-es. Ugy meglepődtem, hogy nem is vettem (különben persze jo drága is 7-8000 ft. Vélemény?

Figyelt kérdés
de olyan jo vastag és olyan jo az anyaga, csak a m éret
2011. nov. 17. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Áaaaa,szerintem hatalmasat ajánlottak neked....megbolondulna benne. Az én elég magas 2,5 éves lányomnak van 98as!! Van egy egyévesem is,hát tuti nem érezné jol magát még a 98as ban sem,nemhogy egy 110-ben! Szerintem maximum 98.at vegyél neki.
2011. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányomnak 98-as hálózsákja van (1 éves és 77 cm magas). Neki ez így pont jó, bőven elfér benne, fel tud benne állni stb. Kisebbet nem akartam neki venni, mert ami itthon volt olyan szűkös volt, pedig nem egy nagydarab a lányom (nincs 9 kiló).


Én vagy 98-ast vagy 104-es vennék a helyedben. (Van olyan hálózsák amúgy pl. a C&A-ban, ami felhajtható, ha mégis nagy lenne. Érdemes olyat venni, mert akkor tudod állítgatni is.)

2011. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kislányom 78,5 cm (ma mérték :-)), és ő 110 cm-es hálózsákban alszik. Ezt örököltük az unokatesójától, azért használjuk ezt, és nagyon jókat alszik benne.
2011. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem félreértették, 92cm... :)

enyém most 88cm és 92es hálózsákban alszik :)

ezt még tavasszal vettem, akkor olyan 83-84cm volt a fiam

2011. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam pont 82 cm és 110 cm-es hálózsákot sikerült neki vennem. Egyszer aludt benne, azután elpakoltam. Remélem jó lesz jövő őszre-télre. Egyszerűen belecsavarodott, nem tudott benne normálisan mozogni.
2011. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam még csak 66 cm, de 80-as a hálózsákja, ami nagyon kényelmes neki. Egyébként úgy tudom 2 számmal nagyobbat szoktak ajánlani, mint amekkora ruhákat hord.
2011. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor tavaly vettem a hálózsákját nem tudom hány centi volt (9 hónapos volt) , de 86-os hálózsákot ajánlottak. Rettenet nagynak találtam, de mondták, hogy ez a jó, mert kell a hely neki. Megvettük.

Abszolút nem bántam meg. Egy évig tudtuk használni, és azért került lecserélésre, mert nem fért el benne, holott végignyújtózkodva még jó volt rá, egyszerűen nem tudott már benne felállni, és láthatóan zavarta, hogy már nincs olyan nagy hely.

Most kb. olyan 85 cm körül van, és a férjem 110-es hálózsákot vett neki. Jó-jó........egyből megváltozott az éjszakai alvás pozitív irányban, de én nagyobbat vettem volna, márcsak azért is, mert akkor azt ismételten sokáig használtuk volna.

Szóval a lényeg, hogy nekünk is ezt mondták, és én is bámultam, de igazuk lett. Nálunk bevált a tanács. Határozottan jobban érzi magát az abnormálisan nagy méretű hálózsákban.

2011. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!