Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egyik oltásnál sem...

Akinek egyik oltásnál sem volt semmi mellékhatás a 15 hósnál lett? Igaz hogy még egy hónap múlva is lehet valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet sajnos mellékhatása késöbb i,ami kiderül.
2011. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk semmi nem volt egyik oltás után sem, de a 15 hós oltást nagyon megszenvedtük. nekünk a 7. nap kezdődött, és 3 hétig tartott a betegség, és többféle betegség volt sajnos. persze nekünk voltak más körülmények is. 13-15 hós koráig kijött 10 foga, tehát eleve gyengült volt az immunrendszere mikor megkapta. pöttyök jelentek meg, hőemelkedéssel, majd pár napra rá, magas láz pár napig, majd pár nap múlva hányás hasmenés, majd megint magas láz, kiszáradás közeli állaptban. nekünk sajnos a gyengült immunrendszert legyengítette mégjobban, és benyalt mindent, ahogy mentünk valahova. de ez szerintem extra eset. de az én saját véleményem az, hogy csak az első pötty+hőemelkedés volt az oltás tünete, minden más, a gyengült immunrendszer miatt volt. de baránőméknél semmi nem volt. Gyerekfüggő. de nem akartalak paráztatni, csak leírtam. ja és a dokink szerint 7-10 nap küzütt jelentkezhetnek tünetek.(láz, orrfolyás, pöttyök)
2011. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7-21 nap között elírtam, bocsi
2011. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik oltásnál se volt semmi baja a fiamnak, de a 15 hónaposnál másnap belázasodott, szerintem az oltástól, de hamar lement a láza 3. kúpnál! Azt viszont nem tudom hogy 1 hón. múlva is lehet baja
2011. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk szerencsére egy oltásnál sem lett semmi utóhatás! Sem láz, sem hőemelkedés, sem nyűgösség, sem semmilyen tünet. Természetesen mindegyiknél sírt picit, de amint kézbe vehettem megnyugodott! Ráadásul mi adattunk be nem kötelezőt is és a BCG-t is 2x kapta meg, de még a második sem duzzadt be, fakadt ki. Lassan 19 hónapos, úgyhogy már túl vagyunk a a 18 hónaposon is, szerencsére ott sem volt semmi utóhatás!


Viszont Én is nagyon féltem a 15 hós oltástól, mert mindenki riogatott, hogy belázasodik meg folyni fog az orra...

2011. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kislányomnak egyik oltástól sem lett semmi baja! Még a 15hónapostól sem,egy kis hőemelkedés sem volt. KOPP-KOPP

Most 20hónapos.

2011. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig együtt kapta az oltásokat a Prevenárral. A Prevenár miatt volt hőemelkedése, de a 15 hós oltásnál a 9-10. napon volt hőemelkedése, és ennyi.
2011. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt soha semmi az oltásnál,a 15 hónaposnál sem!!!!
2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!