Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiúnak milyen...

5 hónapos kisfiúnak milyen játékot vegyünk karácsonyra?

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz 5 hónapos a kisfiunk, s nem tudjuk mit vegyünk neki. Tudnátok valamit ajánlani? Játszószőnyege már van, az kilőve.

Előre is köszönöm!


2011. nov. 18. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl. vízijátékot. A kiskádba. Kacsát, hajót, bálnát. Lassan elkezdi érdekelni, főleg, ha már ülni tud fürdés közben.
2011. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy ajtófélfára fellógatható, rugózó hintát. Amiben leér a lába, és fel tudja lökni magát. A gumikötél felrántja, leengedi, így tud ugrálni.
2011. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a rugóshinta vált be a legjobban,most 2,5 évesen mindig játszikvele,a kicsi szintén 5 hónapos lesz,ő is kapegyet,mert a nagyé már elhasználódott.
2011. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rugós hinta? linkelnétek? Meg kell hozzá fúrni az ajtót, ugye?

köszi előre is

2011. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Most vettük a kisfiunknak, imádja. Ha nagyon mozog a lábával, megszólal a zene. Úgy sikongat, hogy csak na... :)


Ja, a másik nagy kedvenc:

[link]

Főleg reggel hallgatja. Ki-be kapcsolgatja, sőt ha segítünk lapozza is. Valamelyik reggel sírdogált, mert felkapcsoltam a villanyt és nem látta a képet a falon. Praktikus, mert távirányítóval tudom kapcsolgatni, ha elaludna, így nem kell odamennem. Jó vásárlást!! :)

2011. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tavaly kislányom 5 hónapos volt karácsonykor. anyukámtól ruhákat és karácsonyi éneket éneklő babát kapott, mostanában kezd vele játszani. tőlünk ugató, mozgó, éneklő kutyust, ezt gyakran nézegette, már el is romlott, de még szereti. keresztanyjától óriásmacit kapott, amin most lovagol, igazából nemrég kezdett el játszani vele. régebb jó volt támasztéknak. kapott még hintát, azt igazán nyáron használtuk, mert olyan kinti.ja és nagymamáméktól hitalovat kapott, persze azt is később vettük elő.
2011. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A játszószőnyege FP zenélős, csörgős, stb. Éneklős kutyusa van, A kiságyon is van zenélős játéka. Ezért nem is tudjuk hogy mégis mit kapjon karácsonyra.
2011. nov. 20. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi adamo hintát veszünk neki. a fejlesztőkben is ezt használják, ez is rugózik és minden dimenzióba mozog. Olvass utána...
2011. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fiam is akkor lesz 5hónapos, adamo hintát fog kapni, aputól pedig FP tanuló kutyust (tudom az már van nektek)
2011. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is babahintát fog kapni, de nem adamót hanem dalient, mert ugyanaz és feleannyiba kerül! Nézzetek utána! Ja, 4 és fél hónapos lesz karácsonykor.
2011. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!