Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? Mik a szakaszai?...

Alinaaa kérdése:

Fogzás? Mik a szakaszai? Mikor fáj a legjobban?

Figyelt kérdés

A babám egész délután csak mellen hajlandó lenni. Elalszik, elengedi, leteszem, felkel, fájdalmas sírás, megint mell.

Náthás is, de most tisztán lélegzik és ha leveszem nyerítés közben is az ínyéhez kapkod. Ilyen napunk még nem volt, torka nem piros(ma voltunk dokinál). Mellen néha húzza magát, áthelyezkedik és megint dudlizik rajta.

Ez a foga lesz? Lesz még rosszabb is? az ínye megdagadva és nem enged hozzányúlni.


2011. nov. 18. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden babánál más, de általában akkor fáj a legjobban amikor áttöri az ínyt, és a legfájdalmasabbak a rágófogak kibújása. De ez sem általános mindenkinél, mert az én lányomat az első foga viselte meg a legjobban, aztán a többi egyre kevésbé. A leghátsó felső két rágófoga (ami másoknál a legfájdalmasabb) kinövését meg sem érezte már.
2011. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

egyébként mennyi idős a baba?

engem inkább az fogott meg hogy egész nap melleden csüng

ne hagyd ezt ! jóindulatból mondom.

kend be neki egy kis nurofennel a kis inyjét hátha használ

akkor se ha nem akarja muszáj és kész

próbálja adni neki hűtött rágókát hátha bejön

vmi mást próbálj ki ne legyen egész nap cicin

mert a végén nem tudod magadról lecibálni azt a csöppséget.


bocsánat ha okoskodásnak tünt.

1,5 éves kislány anyukája

2011. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tűnik okoskodásnak, igazad van. Végül is kicsit túlzás volt az egész nap, csak a már nagyon kiakadtam.

Mikor már a tej a mellemre csurgott levettem. Szerencsére megjött apa és a kicsi is kizökkent. Átvette, ott ugyebár nem nyerít ciciért. Az éjjelünk meg már rég nem volt ilyen nyugodt:))

Amúgy 5 hónapos lesz(tudom korai a fog, de a nagyobbiknak ilyenkor már 2 volt). És már ez az íny is durván néz ki.

Be lehet kenni nurofen-nel?

2011. nov. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!