Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettetek kínaiban cipőt...

Mikor vettetek kínaiban cipőt gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Ma azt vettem,mert nem volt drágára pénzem.Másfél éves,10 hós korától jár,eddig Siesta és Szamos cipőnk volt.Lehet baja ettől?
2011. nov. 19. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem :) állítólag arra kell figyelni a kínai cipőknél, hogy ne legyen benne harántemelő mert az árthat, azt mondta az orvos, hogy nem jó helyen van...


mindig bobbi cipőt veszek a deichmennban, azok 2000-4000 Ft között vannak, szerintem egész jók és mégsem kínaiak. sajnos siestára nekünk se igen telik, tavasszal vettünk falcont meg most télre siestát, a többi bobbi.

2011. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kínaiban is lehet jó minőségűeket, sőt még bőrt is kapni.A múltkor láttam nagyon klassz betéteseket is azthiszem 2300 ft-ért.

Szerintem nem lesz baja.Bár az én lányom még nem jár, csak a bútorok mellett lépeget, van betétes cipője és sima is.Ha fogjuk a kezét akkor megy, de nem látom rajta, hogy zavarná egyik vagy a másik fajta.

Meg ugye a genetika sem mindegy, mi mindketten lúdtalpasok vagyunk a párommal, nemhiszem, hogy a lányunkon ezáltal bármilyen cipő segítene majd.

Persze ha majd kap kínai cipőt akkor csakis betéteset veszek neki!

2011. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem nekik az ősszel,mert ikreink vannak,és nekünk sem telik minden évszakban két pár cipőért 20 e ft-ot kiadni.Viszont iszonyatosan megbántam,4200 volt a kettő,de vmi borzalmasak.Olyan a cipő,mint a kő,merev a talpa,nem hajlik,és mikor levettem róluk,az egész lába csupa víz volt,úgy beleizzadt szegénykém.Úgyhogy következő héten irány a Deichmann,és ott vettem nekik Bobbi shoes cipőket,5000 volt a kettő,az egyik úgy le volt árazva,h az került eredetileg 5000-be.A másikat meg eltettük ilyen mamánál-kertészkedősnek-sarazósnak,szaladgálósnak.Igaz,a Bobbi is műbőr,mégsem izzadt bele a lábuk úgy,és puha,hajlékony is.Úgyh én többet nem veszek kínaiban.Aztán kiderült,nem is kellett volna vennünk egyetlen cipőt sem,mert erre rá 1 hétre kaptunk ajándékba vagy 20 pár eredeti olasz bőr gyermekcipőket,valami gyönyörűek,szóval a végén tele lettünk cipővel:D
2011. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is az olcsóbbat kerestük télre, és nagyon jó áron találtuk a DD STEP cipőket. A talp kiképzése az elefanten cipőkéhez hasonló. Nagyon jól hajlik, kényelmesnek és puhának tűnik. A téli cipő 5000 ft volt ott ahol néztük.

Szerintem tavaszra már ezt a márkát fogom venni.

Kínait nem merek neki még adni 16 hónapos.

2011. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kínaiban veszel cipőt, akkor sem biztos, hogy nem kínai. Én a H&M-ben vettem bőr bakancsot a fiamnak ősszel, itthon a kezelési útmutatót böngészve fedeztem fel: Made in China. Már majdnem mindent Kínából importálunk, ha biztos akarsz lenni, a Siesta jó megoldás, csak nagyon drága. Szerintem semmi baja nem lesz attól, hogy most kínai cipőt vettél neki.
2011. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!