Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen és mekkora első bicikli...

Milyen és mekkora első biciklit vettetek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Ha tudtok róla képet mutatni,megköszönném!

2 éves a lányom,és bicajt szeretnénk neki venni,csak nem tudom,hogy mekkora lenne neki megfelelő.(oldalkerekeset nézegettünk már)

Köszönöm szépen!


2011. márc. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém is 2 éves, most vettem neki egy 12-es oldalkerekes biciklit, de kipróbálva még nincs, majd hónap végén lesz a szülinapja, akkor kapja meg. Egy üzletben azért rápróbáltam egy ekkora bicóra, leér a pedálra a lába. Triciklije van, amit tavaly vettem, de szerintem azzal nem tanul meg tekerni, mert folyton lecsúszik a pedálról a lába, én úgy gondolom, könnyebb egy olyan biciklivel tekerni, aminek a pedálja nem a keréken van.
2011. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5 évesen kapta az oldalkerekes 14-es bicaját.

Decathlonban vettük, ott ki is tudja őket próbálni és van egy tök jó mérce, ami megmutatja, hogy mekkora az ideális bicikli.

A lányom 98cm.

2011. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Decathlon eszembe sem jutott!
2011. márc. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!