Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek a gyereketeknek...

Mit vettetek a gyereketeknek az első szülinapjára?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy videokamerát! :)) (Bocsi csak eszembe jutott a Cib-es reklám, ami nagyon tetszett.) :) A mi lányunk csak decemberben lesz 1 éves, valószínűleg valami játékot meg babát fog kapni. És Ti?
2009. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hintalovas csúzdás, biciklis kismotort. 4 in 1. :)))

mj. közepén lesz a picúr 1 éves, most fogjuk megrendelni. innen kaptam az ötletet:))

2009. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok. Tegnap beszélgettünk erről a férjemmel, és kiakadt, hogy nem kell neki csak egy kis apróság, mondván mindent megún egy kis idő után. Nagyon berágtam. Persze én sem egy komplett játszótérre gondoltam. Amit a 2. válaszoló írt,nagyon jó ötlet. Hol rendelitek meg? Mi ennek a játéknak pontosan a neve?
2009. ápr. 24. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi homokozót szeretnénk. Júniusban tölti :)
2009. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. be akartam linkelni neked, a tullinál volt, de már nincs. nagyon szomorú lettem, ma akartam megrendelni, már 1 hónapja kinéztük... akkor én is gondolkodom tovább.
2009. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

szia

sztem két oldala van a dolognak.egyrészt bár kicsi-de biztos érzi,h róla szól minden-miatta vannak a nagyik,rokonok-próbálj egyszerre ne sokat hivni:-)).én feldisztitettem a lakást sok lufival.mondanom sem kellett,h ennek örült a legjobban.ott volt a sok kütyü-és nem is foglalkozott vele.igaza van a párodnak is abban,h nem kell nagy dolog-de a bontogatásnak is meg van a hangulata.mi már túl vagyunk ezen-de a fiam kedvence ekkor a műanyag kiskanál-és a joghurtos doboz volt,vehettünk volna 10ezrekért mindenféle csodaherkentyűt-azt is megunná.én olyat javasolok,ami hosszú távra szól.vmi mozgásos.tényleg jó a csúszda-ha van kert.és tortát is sütöttem-ehette 2 pofára.ja -és megfogadtam,h minden évben kap 1 élményt.most egy cirkusz szerűbe vittük,de majd lehet állatkert,tropicarium,kisvasút,stb.és milyen jó lesz visszaemlékeznie,h igen,a 4.szülinapomon vidámparkaban voltunk.inkább,mint egy 100.játék

2009. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy tunderi aranyos tortat az 1 gyertyaval! Majd meglatod hogy ennek fog a legjobban orulni!

Vehetsz neki olyan jatekot amit tologatni lehet(funyiro, bevasarlo kocsi, kis talicskat ezek muanyagok, homokozo keszletet, olyat ami hasznos es nem a sarokba hajitja mindjart. Vagy kisbiciklit amit lehet tolni (neked).

2009. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

találtam 1 oldalt, ahol lehet kapni a hintalovas brinyós mocit:

[link]

4 az 1ben hintaló a neve, az oldal harmadánál van kb

2. voltam

2009. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, különösen a 2. válaszolónak.
2009. ápr. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!