Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kapok választ azért, mert...

Nem kapok választ azért, mert senki nem járt így?

Figyelt kérdés
Terhességem 11. hetében missed.ab-om volt. A 8.hét környékén felfedeztem szemölcsféléket a hüvelyemnél! Azt nem tudom, hogy condyloma ez, vagy csak közönséges szemölcs, amit a terhesség okozta gyenge immunrendeszer miatt jöttek ki. Mert, ha condyloma lenne, azt nem tudom, hogy terhesség következményeképp jön ki, vagy szexuális úton lehet szerezni. Utóbbi kizárt, mert sem nekem nem volt más partnerem, sem a férjemnek. Így gondolom a terhességet! És ez veszélyes is lehet a szemölcsszerű a hüvelynél és lejjebb is van, kicsik még! Köszönöm, ha válaszoltok
2010. márc. 5. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg egy orvosnak.Amugy valami hasonlóakat össze lehet szedni pl.uszodában is. Most utálatos leszek,de abban sajnos soha nem lehet biztos az ember hogy a párjának volt e más partnere.
2010. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak szemölcseim a terhességem alatt.

Szexuális úton terjed,úgyhogy a párod is elkaphatja,valamint borotválkozni sem szabad,mert úgy meg terjed.Nekem leégették,mert a baba elkaphatta volna a születésekor.

2010. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy néznek ki azok a szemölcsök?
2010. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan bőrszínűek és kiállnak, és puhák!
2010. márc. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!