Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már abortuszod saját...

Volt már abortuszod saját elhatározásból? Ha igen, megbántad? Őszintén. Itt úgysem tudja senki, hogy ki írta a választ.

Figyelt kérdés

Nem vitát akarok nyitni, csak kíváncsi vagyok.

Nekem nem volt.


2009. jún. 19. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen,es nem bantam meg.Nem voltam meg erett a babahoz.Azota eltelt mar sok ido,es van egy 8 honapos kislanyom.Imadom.
2009. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, volt, ès az a helyzet, hogy egyàltalàn nem bàntam meg, akkor 18 voltam, most 32, ès èletem legjobb dontèse volt. Mert a fiù, akitol teherbe estem, egy utolsò gorèny volt, aki amikor megtudta, hogy terhes vagyok, lek.rvàzott, ès megvert, pedig o volt nekem(sajnos) az elso. Ha nem vetetem el, soha nem szabadulok attòl az utolsò alaktòl, ès rèmàlom lenne az èletem, csakùgy, mint annak a gyereknek az èlete. Dontottem a sorsa felett? Istent jàtszottam? talàn. De mèg ma is ùgy làtom, hogy a leheto legjobb megoldàs volt.
2009. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
És mért nem védekeztetek?
2009. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Ja, es ùjra 21:17-es: azòta talàltam egy rendes fèrfit, akinek a felesège lettem, ès lett egy gyonyoru kislànyunk, aki most lesz 9 èves. Ezt a szèp èletet lehetetlenìtette volna el az, ha azt a magzatot nem vetetem el...
2009. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Hogy mièrt?? mert kislàny voltam, kèson èro tipus, a nogyògyàsz antibèbit ìrt fel, csak azt nem mondta,hogy amikor leàllok vele, nagyon vigyàzzak, mert nagyon konnyen teherbe lehet esni... azonnal teherbe is estem...

Az antibèbit kis mèhrendellenessèg miatt szedtem egyèbkènt.

2009. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem még nem volt. De én is elvetetném, ha nem megfelelőek a körülmények. Ha nem tudnám eltartani, etetni, akkor jobb ha nem szülöm meg. Arra nem lennék képes, hogy állami gondozásba adjam születése után, hogy egyszer talán majd örökbe fogadja valaki. Én így gondolom. Egyelőre próbálom megelőzni a terhességet, bár mint tudjuk száz százalékos módszer nincsen. Azért nem irigylem azokat, akik átestek abortuszon, de sajnos van olyan helyzet, amikor nincs jobb megoldás.
2009. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségeteket.
2009. jún. 19. 21:26
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, és ne foglalkozzatok azokkal akik majd most beszólogatnak.
2009. jún. 19. 21:27
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Én kérdeztem, hogy mért nem védekeztetek. Nem bántásból vagy kötekedésből kérdezem. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki terhes lett és elvetette a babát, mért lett terhes. Elnézést kérek, nem akartalak megbántani titeket.
2009. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baj, nem bàntòdtam meg, leìrtam, mert akartam, hogy èrtsd. Nem orulok, ès nem vagyok buszke rà, hogy ìgy lett, de a legjobb megoldàs volt.
2009. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!