Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan volt a babád,...

Hány hónaposan volt a babád, amikor lecserélted a babakocsi mózes részét ( amiben csak fekszik ) a dönthető sportülés részre?

Figyelt kérdés
Mi teljesen kinőttük a mózest, teljesen végig ér benne, főleg most még bundazsákban is van....6 hónapos. Elővettük a sportülést, ami 3 fokozatban dönthető, a legalacsonyabb fokozat majdnem fekvő, olyan mondjuk mint egy pihenőszék. Elég furán néz ki benne.....ugye már használhatjuk? Ülni még nem tud egyébként, épphogy elkezdett forgolódni.
2011. nov. 19. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig hazsnáltuk a mózeskosarat, ahogy a nagykönyvben meg van írva :)
2011. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónaposan tettem a sportkocsiba. Persze a vizszinteshez legközelebb álló pozícióba. Az addigi babakocsizási problémáink egyből megszűntek. Akár 2 órát is tudom tologatni, a mózesben meg 10 perc után sírt, ha nem egyből...
2011. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3,5-4 hósan tettem a sportkocsiba, ami 175 fokban volt dönthető, de olyan volt, mint egy csónak, a babám eltűnt benne szinte és nem tudott mozogni, így én még aláterítettem egy vastag kocsitakarót és úgy került szinte szegényem, de ez kocsitól is függ szerintem.

Még maradhatott volna a mózesben, mert akkor kora tavasz volt és néha hűvös, de már nem fért el benne :)

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak 8 hónaposan tettem át,mert addig elvolt fekve is a mózesben és csak most tanult meg ülni is 9 hónapos korára.
2011. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!