Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kendőben, mei taiban hordozók,...

Kendőben, mei taiban hordozók, sosem használtok babakocsit?

Figyelt kérdés
Én imádom a hordozókendőt, sokat is használom a kis 6 kilósomhoz. Itthon is leginkább abban alszik. Az egyértelmű, hogy ha megyünk valahova, akkor abban visszük (orvos, stb.), de ha "csak úgy " sétálni szeretnék, olyan jó lenne tologatni! Igazság szerint nagyon utálok cipekedni, még a fél kilónál nehezebb táskától is rosszul vagyok, pedig egyáltalán nem vagyok gyenge, csak nem szeretem. Egy órát elsétálgatok vele így közös kabátban, de ez nekem nem egy felüdülés a végére. Babakocsiba nem igazán tudtam beszoktatni, mert keveset használtuk, és amit örököltünk, olyan nagy, hogy egyedül nem bírom kivinni. Szóval szeretnék venni egy könnyebb babakocsit. Az érdekel, hogy Ti egyszerű sétára is hordozóval mentek, vagy van "csúnya, gonosz" babakocsitok is?
2011. nov. 20. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van babakocsi. Kell babakocsi-sportkocsi. 9 hónapos.
2011. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van babakocsink, de 5-6 hónapos korában kezdte megszokni, kb 7 hónapos volt mire megszerette, most 9 hónapos,,már elvan benne 1.5 órát is, néha jót is alszik benne, de a favorit a hordozás (kendő és csatos hordozó is van neki).

Babakocsit akkor használunk ha vásárolni megyünk piacra, plázába. Hordozást meg ha kutyát sétáltatok, ügyet intézek, csak leszaladok a boltba.

Meg ha alvás idő jön és pont akkor kell elmennem valahova akkor is inkább a hátamra veszem, mert többet tud úgy aludni mint babakocsiban.

2011. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy nagy böszme babakocsink.De a lányom nem szereti. Igy ha megyünk valahova akkor MT,vagy csatos. De ha csak sétálni megyünk ki akkor jön a lábán..

Már nagylány 19hós. Ő se szereti a babakocsit,nemrég adtuk el.

2011. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meitai és babakocsi, felváltva használom. Babakocsit többször, bevásárlásnál kényelmesebb. Ha játszótérre megyünk, akkor is kényelmesebb.

Amíg még aludt, jobban elaludt a meitaiban, vagy ha csak úgy átfutunk a szomszéd házba barátnőzni, akkor is meitai.

Én nem tartom csúnya gonosznak a babakocsit, de nagyon szeretem a meitait is.

Vegyél egy pici babakocsit, ha sétálni mentek, hadd nézelődjön. Bár nem tudom, mennyi idős a babád, enyém már 1 éves elmúlt, és imád a babakocsiban nézelődni, közben eszegetni, ezt a hátamon nem teheti meg.

2011. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van csúnya gonosz babakocsink! :D Mi a délutáni sétás alváshoz használjuk. Ha viszont itthon már kialudta magát, akkor MT, különben végig sírná a sétát. 7,5 kg, még elöl hordozom, de lassan át kell térnem a háton hordozáshoz, mert kezd leszakadni a derekam (pláne hogy én meg 53 kg vagyok)...
2011. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos, ülni még nem tud, de feküdni már utál. Nyilván nézelődne.
2011. nov. 22. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:

szia, nekünk ez a feküdni utál, 6,5hósan jött el és amint felült, vettünk neki vaterán egy könnyű sportkocsit, ez sem a kedvence, de bevásárlást így intézzük.(neki azzal van baja h egy helyben kell ülni, elég izgága)


BKV vagy rövid idejű leszaladás boltba, az mei tai. Jobb lenne most beleszoktatnod, később meg leszel lőve amikor hátadon az egyre nehezebb gyerek, két kezedben két nagy szatyor cucc. Amúgy valószínűleg nem feküdni utál, hanem untatja a látvány hiánya, próbáld meg sok belógó játékkal vagy nekünk az is bejött, h fás környéken nézte hogyan változnak a fények, levelek (nyilván most csak az ágakat tudja nézni). Most még szinte bármit megszoknak, érdemes rászánni egy kis türelmet. Esetleg nincs ismerősötök aki kölcsön tudna adni egy könnyebb mózeses babakocsit? Már csak 3hónapra kellene.

2011. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ilyen hidegben hogy viszitek mei taiban a kicsit, mit adtok rá? Nekem nincs akkora kabátom, amit rávehetnék, viszont nagyon szeretném még hordozni, pl kutyasétához.
2011. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
válasz az offra, én felveszek egy poncsót, jól aláöltözök, Manó meg overálban háton szintén jól aláöltözve. Februárban volt kicsi, akkor még hason hordtam és éppen összeért a terheskabátom rajta.
2011. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ráhúzok overállt, alá jól felöltöztetem, főleg a lábát, mert az kilóg.

Én meg a szokásos kabát, de nem veszek alá kardigánt, mert úgy melegíti a hátamat a babám, hogy megfőnék.

Ha majd minusz lesz, akkor valahogy rá fogok szerkeszteni egy kisplédet a meitaira (tépőzáras vagy kötős megoldással).

Lehet kapni tizenakárhányezerért meitai takarót, én nagyon drágállom, szerintem házilag is meg lehet ezt oldani.

2011. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!