Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú szobájába muszáj kék...

Kisfiú szobájába muszáj kék szönyeget venni? Ma vettem szönyeget neki mackosat, de a szönyeg szine élénk barackszinü. Jo az kisfiunak is, vagy az nagyon lányos?

Figyelt kérdés
a szobába beillik,mert a fal is barackszinü,butor világosbarna,ágy meg sötét bordó.
2011. nov. 20. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A barackszín önmagában szerintem lányos, de ha már a szoba is ilyen, akkor a kék szőnyeg nem is illett volna bele.
2011. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
Ha már megvetted,nem mindegy hogy egy vadidegen mit mond rá?Te látod hogy ez illik-e oda és nem biztos hogy lányos azért mert barackszínű.:-)
2011. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és mi van ha lányos? identitás zavara lesz??? vagy mi? és ha azt írjuk, hogy hát pedig fiúnak márpedig nem lehet barack színű szőnyege akkor kidobod?

most komolyan nem értem miért tetted fel ezt a kérdést! én lennék ennyire hülye? :)

2011. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le tudnád fotózni és felrakni? Úgy megtudnánk nézni, lányos-e vagy sem. Köszi!
2011. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen már megvettem,nem rosszból kérdeztem csak kiváncsi voltam a véleményekre.érdekelne hogy mi az ami már nem jó egy fius szobába.
2011. nov. 20. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nemérdekel hogy milyen a szine ha nekem tetszik!Az én fiamnak meg narancssárga méhecskés az ágya,nekem tetszik ezis bár nem ilyet akartam de nemvolt nagy a választék,nembántam meg!
2011. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, a rózsaszín, az már tényleg nem való kisfiú szobába. De hogy a barackszín...:) Az én fiamnak barackszínű az ágyneműje, és baromira nem izgat. Az az egyetlen bajom vele, hogy útban a hugica, akinek ugyanolyan kiságya és ágyneműje lesz, mint a fiamnak, és ha nem találok ugyanilyen barackszínű ágyneműt (3-4 szín volt belőle összesen és ez volt a legvilágosabb), hanem valami sötétebbet (barna, kék, zöld) sikerül vegyek, akkor lehet, hogy kicserélem, hogy a fiam kapja az új sötétebbet, a pici lánynak pedig marad a világosabb használt.
2011. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!