Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok szemszíne mikor...

Babátok szemszíne mikor kezdett változni?

Figyelt kérdés
Én egyre kékebbnek látom, 3 hós, de ha barnulni fog már most kellene látni nem?hoyg kezd barnulni...6hós kora körül írják a szakkönyvek...nálatok hogy volt?
2011. nov. 20. 21:07
 1/4 wartburg353s ***** válasza:
Nekünk tényleg 6 hónapos korában kezdett változni, de soha nem volt igazi égszínkék, inkább olyan sötétkék, az a tipikus babaszemszín. Aztán egyre szürkésebb lett, még most se igazi barna (1 éves múlt a fiam), de szerintem barna lesz, mert mi is barna szeműek vagyunk a férjemmel.
2011. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lányom 15 hónapos. olyan szürkéskék szeme van, miközben az egész család barna szemű, ill. a férjem zöldes-barna. a szomszéd kislánynak két évesen kezdett zöldesbarnává változni a szeme. olvastam itt a krédésemre választ amiben volt hogy hat évesen változott meg a gyerek szeme.
2011. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak 3 éves kora után változott. Világos szeme volt addig is (szürkés kék), utána zöldes kék lett. Most 12 éves, különleges szemszíne van: alapvetően szürkés színű, de zöld és barna árnyalatokkal. Sokszor a fényviszonyoktól függ, milyennek látszik.:)
2011. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már születésekor lehetett látni, hogy soha nem lesz kék szeme, mert sötétszürke szemekkel született. 1 hónaposan kezdett el barnulni neki. Most 4.5 hónapos és sötétbarna szemei vannak.
2011. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!