Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alakul ki a babák...

Mikor alakul ki a babák végleges haj és szemszíne?

Figyelt kérdés
4 hetes a kislányom, most világos barna haja van és sötét kék szeme. Én természetes vörös hajú vagyok, zöld szemekkel, mintha látnám,h vörösödik egy picit oldalt...
2011. júl. 23. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
na, ez babafüggő. Kb. KÉT éves volt a nagyobbik, mire kiderült, hogy barna lesz a szeme, a szomszéd gyereknek uez fél évesen lett biztos. A kicsim 15 hós, de még mindig babaszürkéskék a szeme, a haja meg szőkés, holott mi barnák vagyunk a férjemmel.
2011. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A végleges hajszín nagyon sokára alakulhat ki, nekem 10 évesen még szőkésbarna hajam volt, amúgy utána sötét barna lett.

Lányom szeme nagyon sötét kék volt, mikor megszületett, most pedig világoskék, de még mindig kék. Haja pedig vörös volt, még most is vörös (bár világosabb lett), de úgy látom hátul, ahol kihullott a haja, már kezd kiszőkülni. Ő most 10 hónapos.

2011. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Pontos választ nem tudok írni. Én is természetes vörös hajú vagyok. Az első kislányom vörös hajjal és kék szemmel született, és most is ilyen, 22 hónapos. Ugyan olyan a haja mint az enyém. (én is vörösen születtem). A második (5 hónapos) sötét szőke hajjal (vagy világos barna??) és kék szemmel -mint az újszülöttek- született, és most valamivel világosabb szőke, de nem az a tejszőke. :) Kíváncsi leszek én is hogy alakulnak majd. Bár az biztos hogy kék szeműek lesznek (mint szinte mindenki a családban).

Minden jót! :)

2011. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, bátyám 14 évesen lett fekete, kicsinek majdnem szőke volt! Kisfiam szeme színe kb. 9 hónap körül lett végleges.
2011. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!