Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazó kiságy vásárlása előtt...

Utazó kiságy vásárlása előtt milyen szempontokat érdemes figyelembe venni? Tudnátok esetleg ajánlani valamilyet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mekkora babának lesz, és hogy hol/mire fogjátok használni.
2011. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két hónapos, hétvégén nagyszülőknél alvásra használnánk.
2011. nov. 21. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Családban öröklődött tovább, egy gyerkőc használta. Jókat aludt benne a babám, mostanában nem használtuk (15 hónapos).

Strapabíró, nagyon stabil, nagyon könnyű összeszerelni, kinyitni, praktikus a tárolása, ha össze van csukva. Későbbiekben ki lehet cipzárazni az egyik oldalt, és ki-be tud járni a baba.


Hauck Dream and play a neve.


Egyébként nem tudom, hogy mire érdemes figyelni, mert ahogy írtam, mi ezt 'örököltük', viszont azt tudom, hogy a szülők mindenből csak a legjobbat vették a gyereküknek, ebből gondolom, hogy az utazóágy sem volt kivétel.

2011. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez tényleg jónak tűnik.
2011. nov. 21. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor attól függően, hogy milyen az érintettek dereka, lehet olyanokat kapni, amik állítható magasságúak. Pár hónapig így nem kell a földig hajolni a kisbabáért. Ez komfortosabb.

Egyébként meg én már nagyon sokat láttam, sok márkájút. Nagyjából mind ugyanazt tudja. Vannak olyan modellek, amikhez extrákat is adnak, pl kerekes, lehet tolni, vagy van hozzá baldahin, vagy pelenkázó feltét, és még sok minden más, aminek szerintem felesleges.


Nekünk egy cam márkájú van, célnak teljesen megfelel. Utazáshoz vagy nagyihoz használjuk mi is, a két évesem még abban alszik, már a harmadik gyerek nyüvi, semmi baja.


Arra érdemes még talán figyelni, hogy ne legyen pille könnyű, mert az feldőlhet nagyobbacska gyerekkel.

első

2011. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összeszerelést nem is tudom miért írtam, természetesen egyben van az egész ágy, csak ki kell nyitni, és a matracot beletenni. A matracot szintén összehajtva lehet tárolni a csomagban.
2011. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!