Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlottak azok az éjszaká...

Hogy zajlottak azok az éjszakák amikor levettétek a kiságy elejét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:30
 1/4 alaszka ***** válasza:
Első babám már 7 hónapos volt, mikor levettük, és az ágyunk mellé tettük az ágyát, na onnantól voltak nyugodt éjszakáim. Még szopott, és csak átgördültem hozzá, ha cicit kért. Most a másodikkal már rögtön így tettük, de ő még így se alszik ott, csak nappal, próbálgatom átszoktatni, mert így szorosan mellettem alszik...
2011. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nem a kiságyról vettük le a rácsot,mert nekünk nem olyan volt,hanem új leesés gátlós ágyat vettünk.Külön szobába raktuk és első éjszaka nagyon ügyesen reggelig ott aludt a helyén.Nekem szerintem rosszabb volt az elválás :)

Volt az első napokban olyan,hogy átnéztem és szegény gyerek a földön aludt :) akkor vissza tettem és aludt tovább.

Sajnos mire megszokta elmentünk rokonokhoz egy hétre és ott mellettem tudott aludni.Azóta minden este ugyan az van.Elalszik a helyén,de hajnalban vagy magától átjön vagy kiabál,hogy anya gyere.Egyébként az első éjszaka 17hónaposan volt,most meg már 23.

2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdeztem ,mert most azon gondolkodom ,hogy nemsokára 2 éves lesz mi lenne ha átvinném így a kiságyát magunk mellé ?
2011. aug. 11. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem magatok mellé ne vidd át. A mi kislányunk 23 hónapos, egy hónapja vettünk ki két rácsot, saját szobája van. Délután van, hogy többször megjelenik azután, hogy lefektettem, de aztán elmegy aludni. Este nagyon ritkán jön ki. Éjjel pedig egyáltalán nem kel fel, jól alszik. Reggel viszont hamarabb kel, illetve szerintem korábban is ilyentájt ébredhetett, csak nem tudott még kijönni. Szóval lehet, hogy eleinte néhányszor szólni kell neki, de inkább ez legyen, minthogy oda szokik mellétek, vagy a ti szobátokba és utána már nincs visszaút :)
2011. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!