Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kézbesítsem a csomagot,...

Hogyan kézbesítsem a csomagot, hogy ne fizessek rá?

Figyelt kérdés
Teljesen szétvet az ideg,már 5000Ft felett fizettem postaköltséget a sok gyökér miatt,aki meg szeretné venni a gyerekeim cuccait ami már nem kell,elküldöm utánvéttel,mert ugye igy biztonságos,és 2.-szor jön valami vissza hogy ki se bontják,visszaküldik.Hát hülyék az emberek?Számtalan emilt írtam egyre se válaszol,most meg csönget a postás.Alkudozik,megegyezünk,hogy én fizetem a postaköltséget,és aztán még plusz fizethetek majd egy 1000-t.Ezzel szórakoznak egyesek?Nagyon ideges vagyok és elkeseredett.Szerettem volna karácsonyi ajándékot venni az árából....
2011. nov. 21. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mindig előre utalás!


Viszont: Én vásárlóként szívtam meg. Nem érkezett meg (szerencsére csak egyszer fordult elő) egy csomagom. 2000 ft-ot buktam, az áru meg sehol. Sima postát kértem, ezért nem tudtam reklamálni. De biztos vagyok benne, hogy nem a postán tűnt el, mert az eladó össze-vissza beszélt. De nem akartam vele balhézni, feleslegesnek tartottam. Az esetből viszont tanultam: lehetőleg személyesen megyek el mindenért, ha mégsem, akkor csakis ajánlott levél.m

2011. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek,a tanulópénz megvolt:(Én nagy h...lye meg nem is számítottam ilyenre,még örültem is hogy igy biztonságos.Azért örülök hogy más nem járt így,de legyen ez másnak is példa.Ilyen is van.Bár nem tudom az illetők nek mi előnye származik belőle.És még annyi gerince sincs hogy dobjon egy levelet,hogy bocs.
2011. nov. 21. 14:00
 13/25 anonim ***** válasza:
És ezt regisztrált,positive feedbackes emberek teszik meg?Ha ennyi rossz tapasztalatod van miért küldesz utánvéttel??
2011. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem a vaterán és a teszveszen hirdettem,az expresszen,a jófogáson például.Pont ez az hogy 3 dolgot adtam el eddig,az egyik egy babakocsi volt,amit egy hónapig eltettem a vevőnek,mert egy közeli településre való volt,személyesen találkoztunk.A másik 2 pedig utánvéttel kérte a kézbesítést.Az 1. visszaküldte a csomagot mert túl drágának találta a postaköltséget,a másik pedig egy szó nélkül küldte vissza,emilekre nem reagál azóta se.Tehát 3-ból kettő szívás volt.És a visszaküldött csomagok költségét velem fizettette ki a posta.
2011. nov. 21. 14:40
 15/25 anonim ***** válasza:
A helyedben én az utánvétel költségét elkérném előre. Gondolom nagyobb értékű dolgokról volt szó, azért nem akartak előre utalni. Amikor babakocsit vettem elutaltam az utánvétel költségét, kb. 2000 Ft-ot, így az eladó is védve van és én sem tízezreket bukok, ha esetleg mégsem küldi.
2011. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát én is szivesen elkérném,de nem tudom a telószámát emilt váltottunk többet is még képeket is kért pluszba,meg kérdezgetett.Ezért nem értem,azóta az emilre se válaszol.Én meg ma egy igencsak nyomdafestéket nem tűrő emilt írtam neki.Nem értem ha ennyi infót kért és megadta a címét hogy kéri a csomagot ami egy 15000Ft értékű csomag volt,aztán miért küldi vissza felbontás meg egy szó nélkül.Annyi se hogy bocs.
2011. nov. 21. 18:31
 17/25 anonim ***** válasza:
Én bárhol hirdetek mindig csak előre utalás után,mikor a pénz a szlámon van,akkor adom postára a csomagot.Ha vásárolok akkor ajánlott levélben kérem a feladást v. csomagként,így mindig le lehet nyomozni,ha gond van,bár ilyen még nem volt.Inkább próbáld meg a Vaterán eladni,mert itt biztonságosabb ilyen szempontból,bár itt is szoktak érdekes dolgok lenni.
2011. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tiszta fantasztikus.A lányom egy könyvet vett volna interneten.Elutaltuk előre a pénzt.Vártunk,vártunk,a könyv sehol.Írja az eladó,hogy bocsi de elutazott,a férje közben eladta a könyvet másnak.Írjam meg a számlaszámomat,és visszautalja.Ez volt 18.-án,azóta utalja.Csak győzzem kivárni.Emilre nem válaszol.Azt hiszem ennyit az internetes vásárlásról.Közben lett volna vevő arra a csomagra amit a múltkor visszaküldtek,viszont ő nem hajlandó előre utalni.Még jó hogy megegyeztünk egy olyan megoldásban hogy a férjem elviszi a munkahelyére és ott egy ismerőse átveszi.Már 7000Ft-ot buktam-Mérges vagyok,és béna.
2011. nov. 30. 13:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia ugyan én nem adtam el semmit csak vásárolgatok de én ugy csinálom hogy rárakom az emberke számlájára a pénzt igy azonnal megkapja és hamarabb ott van nálam az áru.Utalni nem utalok mert az plusz pénz.De ha eladnék csak ugy csinálnám hogy előre utalás után ha a számlán a pénz rögtön postáznám az árut.Sztem igy csináld...
2011. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltétek a könyvet? Ezt se a vateráról/teszveszről?
2011. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!