Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kézbesítsem a csomagot,...

Hogyan kézbesítsem a csomagot, hogy ne fizessek rá?

Figyelt kérdés
Teljesen szétvet az ideg,már 5000Ft felett fizettem postaköltséget a sok gyökér miatt,aki meg szeretné venni a gyerekeim cuccait ami már nem kell,elküldöm utánvéttel,mert ugye igy biztonságos,és 2.-szor jön valami vissza hogy ki se bontják,visszaküldik.Hát hülyék az emberek?Számtalan emilt írtam egyre se válaszol,most meg csönget a postás.Alkudozik,megegyezünk,hogy én fizetem a postaköltséget,és aztán még plusz fizethetek majd egy 1000-t.Ezzel szórakoznak egyesek?Nagyon ideges vagyok és elkeseredett.Szerettem volna karácsonyi ajándékot venni az árából....
2011. nov. 21. 13:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Szóval az érdekelne hogy más anyukák hogy csinálják jártak-e igy,annyi gyerekes anyuka van itt,gondolom van tapasztalat.Elnézést a hangnemért.
2011. nov. 21. 13:36
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem küldök utánvéttel,mindig előre utalás van!!!Tehát ha kell neki valami,elutalja pénzt postaköltséggel együtt,én meg feladom a csomagot ha a számlámon a pénz!Napi szinte csinálom!
2011. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem jártam így, nem küldök utánvétellel semmit! csak előre utalás után postázok ajánlott levélként
2011. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi Vaterázunk, Teszveszelünk, de sosem küldünk utánvéttel semmit, nem is kapunk így. Egyrészt drágább is, másrészt egyszerűbb előreutalással (én babával itthon , netről csinálom, 40 Ft/átutalás a költsége az utalónak az én bankomnál) rendezni a dolgot (a minősítésekből látszik, ki megbízható).
2011. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajnos sokan vannak akik nem biznak az emberben és nem utalnak előre.Azokat akkor elhajtjátok:)mostmár én is csak ezt teszem.Csak nem értem miért kéri hogy adjam fel aztán meg visszaküldi...
2011. nov. 21. 13:41
 6/25 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ne postázz utánvéttel!
2011. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én sem postázok utánvéttel. Ha ezt leírod a terméklapon, max. nem licitál rá, aki nem bízik benned. Ha mégis, csak az általad megjelölt szállítási móddal vagy köteles postázni, tehát az üzlet az Ő hibájából nem jön létre.
2011. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát látszik hogy kezdő vagyok ebben,és 2x is kifogtam.Köszi.
2011. nov. 21. 13:45
 9/25 A kérdező kommentje:
És persze nem üzletszerűen csinálom volt pár felesleges cuccom,ami már nem kell...de hogy még rá is fizetek ezt nem gondoltam.Persze sok helyen ki van irva,olvastam mikor vásároltam is hogy ne utaljon előre....és ugy látszik mégis ez a megoldás.Én mondjuk megbiztam az eladóban ha vettem valamit,nem is volt probléma,de ezek után meggondolom....
2011. nov. 21. 13:48
 10/25 anonim ***** válasza:

Én eladni soha nem adtam el semmit, csak vásárolok teszveszen, de ott rendszeresen. Utalgatni saját bankszámláról nem szeretek, mert az még nekem + költség, meg idő, míg elutalják, így én azt szoktam csinálni, mivel közel van hozzánk egy nagyváros, ahol minden banknak van fiókja, így elkérem a számlaszámot, megírom, hogy melyik napon tudok bemenni (ált. a licit leütése utáni napon, max. 1 nappal később), megkérdem mégegyszer, hogy pontosan mennyit küldjek és személyesen teszem rá a kívánt összeget. Így az eladónak is rögtön rajta van a számláján a pénz, és nekem sem kerül + utalási költségbe (az én bankomnál az utalás 400Ft). Eddig soha nem volt semmi probléma, havi szinten vásárolok.

Ahogy előttem is írták, ne küldj semmit utánvétellel. Csak előre utalással, vagy ha náluk nincs bank, akkor postai befizetéssel (ez kicsit hosszadalmasabb). Amikor megkaptad a pénzt, akkor küldöd a csomagot.

2011. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!