Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kézbesítsem a csomagot,...

Hogyan kézbesítsem a csomagot, hogy ne fizessek rá?

Figyelt kérdés
Teljesen szétvet az ideg,már 5000Ft felett fizettem postaköltséget a sok gyökér miatt,aki meg szeretné venni a gyerekeim cuccait ami már nem kell,elküldöm utánvéttel,mert ugye igy biztonságos,és 2.-szor jön valami vissza hogy ki se bontják,visszaküldik.Hát hülyék az emberek?Számtalan emilt írtam egyre se válaszol,most meg csönget a postás.Alkudozik,megegyezünk,hogy én fizetem a postaköltséget,és aztán még plusz fizethetek majd egy 1000-t.Ezzel szórakoznak egyesek?Nagyon ideges vagyok és elkeseredett.Szerettem volna karácsonyi ajándékot venni az árából....
2011. nov. 21. 13:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem a vateráról az biztos,a lányom rendelte,expressz vagy jófogás pontosan nem tudom.
2011. nov. 30. 13:10
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez a baj a szimpla apróhirdetéses oldallal,én nem is igazán szeretem őket,bár néha hirdetek rajta,és volt is sikres adásvételem.Bár ezek az oldalak ingyenesek,de nekem két dolog hiányzik róla:az egyik,hogy nem látod a vásárló v az eladó megbízhatóságát,olyan ember,amilyen nem szégyell lenni,simán átverhet,erről nincs visszajelzés!A másik,meg hogy rámondhatja,hogy kell neki a cucc,majd az utolsó pillanatban következmények nélkül lemondhatja,hogy bocsi,de még sincs szükségem rá.A vateránál,teszvesznél nincs ilyen gond,aki nem megbízható(mert látni h ki nem az,annál nem vásárolok),és ha leütötte a cuccot,akkor azt tuti alaposan átgondolta h kell e neki,ki tudja e fizetni,mert ha nem veszi át,akkor annak következményei lesznek..

Szóval én a helyedben aukciós oldalon hirdetnék,és nem apróhirdetésben.Vagy apróhirdetéses oldalon mindenképpen csak úgy,ha lehetőség van rá,h személyesen találkozzatok,és úgy történjen az adás-vétel.

2011. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az utolsó tanácsát!
2011. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2011. nov. 30. 13:48
 25/25 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolom OTP-s vagy, egyedül ott ilyen horror az internetes utalás díja. Én az MKB-nál 40 Ft-ért utalok bármekkora összeget bármelyik bankhoz, a párom pedig teljesen ingyen az UniCreditnél. De a többi banknál is kb.ugyanennyi, csak a "mi bankunk" ennyire kihasználós.Így már meg se érné venni egy-egy rugit, cipőt, ha ennyit rá kéne fizetni.
2011. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!