Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt és bébiőrt...

Légzésfigyelőt és bébiőrt szeretnék venni. A barátaim az angelcare-t ajánlották. Az olcsóbb is jó? Mi a véleményetek erről? Használtan szabad ilyet venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csakis Angelcare párti vagyok!!!Ha nem teheted meg hogy újat vegyél akkor jó a használt is csak mindenképp vegyél!
2011. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk is angelcar van, nem hiszem, hogy olcsóbb, én anno 30.000.-ért vettem újonnan. használtan nem vennék de gondolom ezzel mindenki másképp van, ezt neked kell tudnod.
2011. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
baby contoroll volt egy éves korig majd most az angel care a két lapos. szerintem használtan is lehet venni, mi is használtan kaptuk a másodikat. ti is letudjátok tesztelni, de gondolom senki nem ad el ebből rossz árút jóként!
2011. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk baby control van és az is nagyon jó, megbízható, mindkét gyermekemnél azt használtuk.
2011. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az angelkar a brendonban 21ezer -be kerül. A többi boltban is itt körül van az ára. Az én védőnőm is ehez ragaszkodik!

Én is fogok venni az tuti. Egy nyugodt percem sem lenne szerintem nélküle.

2011. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem mi is maradunk az angelcare-nál:)
2011. nov. 21. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is angelcare-t használunk, használtan kaptuk, méghozzá egy régebbi fajtát, de meg vagyok vele elégedve. Sokan riogattak, hogy tévesen is riaszt stb. Minden beállítás kérdése, a miénk nincs a legérzékenyebben, így vált be. Nem lennék nyugodt nélküle, mert a mi lányunk külön szobába is alszik. 4 hónapos kislány anyukája....
2011. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi használtan fele annyiért vettük ( vatera ) tökéletesen müködik! Nyugodtan vedd használtan, hisz 1 évnél úgysem kell tovább! A mi lányunk 5 hónapos...
2011. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Vaterán vettem 10000-ért. Teljesen jó. És csakis az Angelcare-t.
2011. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!