Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti sírás, miért van ez?

Esti sírás, miért van ez?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hónapos,egész nap nincs vele semmi baj,eszik,alszik és nézelődik,nagyon szépen el van!De estére olyan mintha kicserélték volna,1-1/2 órán keresztül sír,és nem akar megnyugodni!Mitől lehet ez??

Ha a foga miatt lenne,az egész napja ilyen lenne,nem? Esetleg hasfájás?Kapja az angol vizet reggel és este!!


2011. nov. 22. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasfájás is lehet, de lehet, hogy csak fáradt. Az is lehet, hogy semmi baja, csak "nyűglődik". Ezt hívják a gyerekpszichológusok esti panaszkodásnak.
2011. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet hogy erről van szó!Mikor megnyugszik,eljátszik a kiságyban,mintha elvágták volna a sírást!
2011. nov. 22. 13:46
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Hát lehet hogy túl elfárad és már azért nem tud elaludni.
2011. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez természetes, nincsen semmi baj. Ilyenkor a babáknak még nincs rendesen kifejlődve az idegrendszerük, és a nap közben látott/hallott dolgokat így dolgozzák fel, hogy sírnak. Túl sok inger éri őket, és ugye fel kell dolgozni. :) Ez egyik napról a másikra majd el fog múlni, ahogy jött, úgy megy is majd. Biztos nem hasfájás, mert akkor nem minden nap ugyan olyankor sírna. Amikor így sír, akkor vedd fel, babusgasd, próbáld minél inger-szegényebb környezetbe vinni ilyenkor.
2011. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem az első három hónapan kb. este 6-7 közt ordított. Az elsőnél ilyenkor kézben volt, szórakoztatni próbáltam, ringattam, úgy ettem hogy a kezembe volt...akkor is ordított.

A másodiknál az esti sírás alatt vacsoráztunk, fürdettük a nagyot, a kicsi a bölcsőben volt, végig ordított.

Aztán szép lassan kb. 3-4 hó között elmúlt.

És egyik sem volt hasfájós.

2011. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,most már nyugodtabb vagyok,hogy nem én vagyok az okozója,hogy valamit nem jól csinálok!:)

Remélem mihamarabb elmúlik és elfelejtjük ezt az időszakot!:)

2011. nov. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!