Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám éjszakai ébredése?

Babám éjszakai ébredése?

Figyelt kérdés
4 hónapos, eddig egyszer kelt éjszaka, de mostanában szinte óránként ébred, szopizik és visszaalszik. Fürcsi utáni szopizásnál úgy veszem észre, mintha nem lenne elég neki a tejcsi. Most napközben is szinte fél óránként szopizik. Nem lenne elég, vagy tápláló? Mit csináljak?
2011. nov. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sűrűn szopik,akkor biztosan nem elég neki a tejed.4 hónapos babának már legalább 3-4 órát ki kellene bírni két szopás között.
2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

vszínűleg kevés lesz neki a tejcsi ezt azt jelenti

beszélj a védőnővel ő megmondja mi a megoldás

( gondolom tápszer, vagy tejserkentő tea, fejés)

táplálónak szerintem elég tápláló

csak kevés !

minden jót nektek

2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan szoptasd ahányszor csak kér. Lehet hogy a három hónapos növekedési ugrás "csúszott el" egy kicsit. Az én kislányom is 4 hónapos, nálunk múlt héten volt 3 éjszaka amikor óránként ébredt. Ha pisil, kakil a babád rendesen, akkor biztos elég a tejcsi.
2011. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!