Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát ajánlotok 1...

Milyen tortát ajánlotok 1 éves kisfiú szülinapjára? Milyen ízű és formájú legyen?

Figyelt kérdés

Gondoltam Micimackósra v. csak egy sima 1-es feliratúra is.

Ötleteiteket várom!

Link: [link]


2011. nov. 22. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Thomas a mozdony alakú torta volt, ami azért is jó, mert a rajzfilmben ennek a mozdonynak 1-es a száma, és ezt az oldalára nagy számmal ki is írta a cukrász :-) Kívül marcipán a formatorta, a miénk belül dobostorta volt.
2011. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy évesre sima csoki tortánk volt kívül-belül, a tetején marcipán figurákkal, gyertyával, tűzijátékkal. Másodikra szeretnénk neki valami mese figurásat majd ha lesz addigra kedvenc!Most 18 hónapos és még nincs kedvenc, de ez a Micimackós szuper!!!!!!
2011. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem kislányom van,de az első szülinapján sima oroszkrémtortája volt.Márciusban lesz 2 éves arra majd valamilyen figurásat kap.
2011. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak az első szülinapjára vonatos répatortát csináltattunk. Elvittem a cukrászdába a kedvenc játékát, egy piros, műanyag vonatot, és azt mondtam, hogy ilyet csináljanak. Otthagytam a játékot, és megcsinálták. Nagyon szép volt, nagyon finom.
2011. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen lesz!

[link]

2011. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó


Ilyet helyileg hol csinálnak és megtudnád mondani, hogy mennyibe kerül? Nagyon megtetszett és ilyet sajnos házilag nem tudok! :(

2011. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma megtudom neked mondani pontosan, hogy mennyi lesz az ára mert tegnap kértem árajánlatot.Ha nagyon húzós az ára akkor én fogom megcsinálni mert nem olyan nehéz ám mit amilyennek kinéz bár nekem a teteje nem kell szóval csak 2 emelet lesz rajt.2 sima torta veszel nyers marcipánmasszát és hozzá ételfestéket a figurákat meg neten megrendelem mert nagyon olcsón hozzá lehet jutni.Nem bonyolult a marcipánbevonat csak gyorsan kell vele dolgozni.:)

2011. nov. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hétvégén lesz, én ezeket terveztem készíteni:

[link]

és

[link]

remélem mindkettő sikerül :)

a másodikra készítek feliratot ilyennel [link] és veszek egy marcipán tigrist :)

2011. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!