Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jó nem túl drága de...

Milyen jó nem túl drága de mégis frappáns ötletetek van 1 éves kisfiú szülinapjára?

Figyelt kérdés
A kisfiú nem rokon,barát,szinte mindene megvan
2009. nov. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

kb 5000.- felfújható állatfigura, amire fel tud ülni, és lovagolni. Sokáig szeretik.

olcsóbb ötlet: nyomkodó zenélő. imádják

2009. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1900ft a tescoban 100 darabos színes, fa építőkocka. A fiam ezt fogja kapni a nagyitól, mert már nagyon szeret építkezni, 11 hónapos. Egy egy éves szerintem egy nagy labdának is örül, mindegy hogy hány van már neki. Ez kb. 600 forint. (nálunk a labda a másik nagy sláger, hiába van már kettő, szerintem ő még az ötödiknek is nagyon örülne)
2009. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Labda tuti befutó minden gyereknél.Szép kemény lapos könyv.Nálunk a régióban van sok kis szines műanyag labda egybe csomagolva. 50 db van benne 1700 Ft-ért. Ha van felfújhatós megdencéjük nyárról megmaradva abba bele lehet önteni. A gyerekek imádják.
2009. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami. Az ikeában és a rossmannban is lehet kapni ilyen játékot. [link]

Nekünk és az ismerőseimnek is bejött. A rossmanban még olcsóbb igaz az rosszabb kivitel.Olyan 700 Ft-körül vettem ott.

2009. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kisfiam kapott labdát dömpert kismotrot szülinapjára és még ruhákat.ja és tolókaros kistriciklit.
2009. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!