Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnék (játék) kisfiú...

Mit vehetnék (játék) kisfiú 2. szülinapjára?

Figyelt kérdés
lányom van és kisebb 2 évesnél ezért nem tudom kb 6000 Ft-ig(úgy is jó ha 2 db olcsóbb)
2010. okt. 27. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami kis autót,vagy valami ilyesmit a kisfiúk azokat szeretik álltalában,de egy játékboltban nézzél körül,ott az eladók is jobban tudnak neked segiteni.
2010. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is két éves múlt a kisfiam. Van néhány ötletem, de egyébként minden pénz kérdése..

Építőkocka, autók, kukás autó babával-kukával, nénós autók (rendőrségi, tűzoltó, stb.) motorok, autószállító kamion, autós-vonatos könyvek, újságok (az enyém imádja). Thomas vonat, mese dvd (thomas, roary, bob mester stb.), játék dob. Autós, figurás ruhácskák. Benti játékcsúszda. Szerelő készlet (műanyag csavarhúzó, fogó stb, dobozban). Játék garázs (lehet dobozból is ügyesen elkészíteni), Gyurma (nyomókészlettel és külön is lehet). Ceruza, zsírkréta. Télire szánkó...Most egyenrőle ennyi jutott eszembe...Üdv. 26 hós kisfiú anyukája.

2010. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a kimerítő választ
2010. okt. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!