Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babátok napirendje hogy...

4 hós babátok napirendje hogy alakul? Mennyit eszik és hányszor? MEnnyit alszik? Van olyan hogy egy baba túl sokat alszik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Napi 3* 1órát alszik.(reggel 9-10körül kel és este 8kor fekszik)általában 5*eszik tápszert,kb 150ml-t.de már hozzátáplálom és a tízórai fele kb már valami püré.

nem hinném,hogy valami baj lehet a sok alvástól.maximum,ha hirtelen megváltozik az alvása,de az sem jelent minden esetben bajt.

2011. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4,5 hónapos. A reggel az mindig változó, h mikor kel fel. Ha későn, fél 9 körül, akkor már csak délben alszik, akkor viszont sokat, 3-fél ig (ált. babakocsiban, kint a levegőn még mindig) Ha reggel korábban kel, akkor 9körül szokott aludni fél órát. És este fél körül még egy fél órát, szóval 2x v 3x alszik. A déli nagy alvásához ragaszkodom, mert van egy 26 hónapos tesója, aki akkor ebédel és megyek vele aludni.

6x eszik egy nap. Éjjel-hajnalban cicizik, reggel 8körül cicizik, fél 11 körül gyümölcspépet kap, fél felé cicizik, este fél 7 körül tejpépet kap és este, 9körül tápszert ill. cicizik is.

A te babád mennyit/mikor alszik/eszik?

2011. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általában 6 után kel, fél 7 fele kajcsi, utána fél 10, fél 1, fél 4, 6óra-fél 7, majd fürdés 8kor, fél 9 után vacsi és alvás. Éjszakát végigalussza. hogy mennyit eszik azt nem tudom, teljesen változó, először szopi, aztán pótolom. reggel kb 160, utána olyan 140-150eket eszik, este 6-kor csak 100-at, és a vacsi is nagyon változó, kb 80-140 között. mikor mennyit kér. minden kajcsi után alszik még mindig. 5 óra fele elalszik 6kor csak enni kel fel, és utána egyből álmos, alszik ismét 8ig, fürésig. napközben átlag 5-6 órát alszik.
2011. nov. 23. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos babám napirendje:


7kor kelés reggeli

10kor tízórai

13-14kor ebéd

17kor uzsonna

19.30 fürdés

20kor vacsora és alvás utána reggelig


Az alvás minden nap változó, éppen mennyire fáradt el az evésbe, vagy a játékba. Van olyan nap, hogy egész nap alszik, csak enni kel fel, és evés közben is bebólint, de van, hogy csak 10 perceket alszik. Éppen milyen napja van neki.

2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia az én lányom már 2 éves múlt , de azt megtanultam a kezdeti bizonytalanságokból hogy minden baba más hiába adtak jó tanácsokat az enyémre nem működtek. Egyébként azt mondják alvás közben nő a gyerek. Én örültem volna ha alszik, de sajnos nem nagy alvó az én babám. De ne aggódj ahogy nő egyre többet lesz fenn és csuda dolgokat fog művelni, sok örömöd lesz benne, jó egészséget és jó babázást.
2011. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Alvás közben nő a gyerek" Hát ez jó nagy hülyeség. Az enyém kimondottan keveset aludt, ráadásul 2800 grammal született, a terhesség utolsó harmadában végig zrikált a doki, hogy kicsi a baba, most 198 centi. :)))
2011. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alvás közben jobban fejlődik az idegrendszerük!...ennyivel javítanám ki az egyik kommentelőt!
2011. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!