Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni olcsóbban hasonló...

Lehet kapni olcsóbban hasonló kialakítású műanyag kanalat mint a Nuby gumis kanál?

Figyelt kérdés
Babám csak ezzel a kanállal tud "normálisan" enni, de nem tetszik hogy az étel befogja és az ára nem valami olcsó hogy állandóan cserélgessem. Tudtok esetleg hasonlót de olcsóbban ami sima műanyag?
2011. nov. 6. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a rossmannba saját márkást, és a tesco-ba is vettem (sajna a márkáját nem tudom), de megfizethető volt. 5db színes kanál volt egy csomagban, és úgy emlékszem kb 800FT volt. Elég strapabíróak.
2011. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az egy eurós boltban vettem (biztos sok van belőle országszerte) 290 ft-ért 24 db-ot.Jó öblös kanalak és bírják a strapát.Eredetileg csak egy csomaggal (12 db) akartam venni, a kasszánál szóltak rám, hogy vigyek mégegyet :)

10 hós a lányom és kanálmániás :)

2011. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!