Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is miattam 'idegbe...

Szerintetek is miattam 'idegbeteg' a babám?

Figyelt kérdés

kisfiam nappal alig alszik max 1 órát de inkább 20-30 perceket, persze többször. ha valaki tüsszent vagy köhög a közelébe nagyon megilyed és sír.

az éjszakát átalussza este 7-től reggel 6-ig, ilyenkor semmire nem kel fel. apuka szerint túl félős és nincsenek rendben az idegei, szerintem meg csak nappal nem tud olyan mélyen aludni, és ezért riad fel minden kis zajra.


2011. nov. 24. 06:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg nagyon kis mosolygós baba és ezek a sírások is max 2 percig tartanak. talán lehet h tényleg kicsit félős, de az idegei szerintem rendben vannak. egy hirtelen nagy zaj mindenkit megijeszthet ő meg még baba jó h könyebben elsírja magát nem?
2011. nov. 24. 07:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. nov. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze,semmi gond nincs a babáddal.gondolom,még nagyon kicsi,ismerkedik az élettel a világgal,aztán szépen megszokja ezeket.próbálj nem nagy ügyet csinálni az ilyen kis sírásokból,nem kell hűha nincs semmi baj és agyon vígasztalni,odamész megsimogatod,hogy nincs semmi baj,és mész tovább.ha érzi rajtad,hogy te is feszült lettél persze hogy mindig sírni fog.de alapjába megszokják ezeket a zajokat a babák.
2011. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapos. köszönöm a nyugtatást. én is úgy gondolom h rendben van minden de apuka annyira tud érvelni h néha belémbeszéli h baj van. 1. baba tapasztalat sincs viszonyítási alap sincs nincs a környezetbe akihez hasonlitani lehetne h mitöl ilyednek meg más babák...
2011. nov. 24. 07:36
 5/9 anonim ***** válasza:
folymatosan szokásd hozzá a hanghoz szerintem. lehet tul jo a hallása /felettéb jobb az aátlagnál nem elképzelhetetlen szerintem ha bekapcsolsz valamit legyen az porszivo mond elötte figyelj Hang. Mindig ezt a két szot mond mikor bekapcsolod a rádiót, hajszáritot, botmixert stb stb szpkatsd hozzá . amennyiben nem javulna ugyanugy megijed akkor doki és fülészet megnézik a fülikéjét és NEM Idegbeteg a baba!!!!
2011. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a babáddal. Annyira nincs, hogy nálunk pl a három hónapos vizsgálaton megkérdezte a védőnő, hogy hirtelen zajokra (a legkisebb zajra is) összerezzen-e? Dehogy idegbeteg! Apuka nézzen inkább utána a dolgoknak, mielőtt ilyesmikkel bántana!
2011. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. A mi kislányunk ugyanilyen volt, mégis mindenki mondja, hogy milyen nyugodt, kiegyensúlyozott baba. Még szokniuk kell sok mindent :))))
2011. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ijedős. Az én fiam egész nap sírt, rá lehetett mondani, hogy idegesebb az átlagnál.
2011. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ilyed meg ,mert még kicsi,és ennek inkább örülni kell,mert az lenne a baj,ha nem ijedne meg a nagyobb zajokra.Őket még hirtelen éri minden,ikreim is ilyenek voltak.Mikor már nagyobbak,kúsznak,másznak,felfedeznek mindent,akkor már megszokják,hogy vannak hirtelen zajok,amitől nem kell megijedni.Örülj neki,hogy ezekszerint jó a hallása.Ez ilyen korba természetes.
2011. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!