Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Újszülött...

Tapasztalt Anyukák! Újszülött babámnak milyen orrszívót vegyek? A kézi pumpás a legszimpatikusabb nekem, a porszívóstól tartok. Milyen lázmérőt?

Figyelt kérdés

A fülbedugósról azt halottam a legkisebbek esetében nem alkalmazható, a csuklóra feltevős meg nem pontos. Az etetőcumiknál a "tejes lyukméret" újszülötteknél használható? Vagy a lyukméretek számozva vannak?Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Első babás 36 hetes km


2009. máj. 12. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesztronka nevezetű orrszívónk van amit lehet elemmel is használni, tökéletes a szívóképessége, és nincs nagy hangja mint a porszívónak, nem ijed meg tőle a baba.Nekem ez nagyon bevállt! Gyógyszertárban vettem 10 ezer körül volt az ára,a porszívósat azért veszik sokan mert olcsó, de hidd el, ha tartózkodsz a porszívóstól, akkor megéri az árát.Én ha újra vennék megint ilyet vennék.Jól bevállt.Vettem két kézit ez előtt, és egyik sem vállt be, csak kidobtam az ablakon a pénzt, semmit nem szív a kézi, legalábbis amit én vettem mind a kettő hatástalan.
2009. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!