Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet védőnőt...

Miért nem lehet védőnőt változtatni? Miért nem választhatjuk azt aki a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés
A mostani védőnőnket szó szerint utálom! Állandóan hülyének néz, és mindíg leéget a többi anyuka előtt!
2009. dec. 16. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem lehet váltani? az én unokatesóm ugyanígy volt mint te és mondta a védőnőnek aki a körzetünkhöz tartozott, hogy többet ne is menjen hozzá. (most finoman fogalmaztam) és azóta más jár hozzá.

elkezdte ecsetelni pl. hogy csecsemőnek ne adjanak kólát, persze eszébe se jutott volna ekkora hülyeség.

2009. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A védőnők utcára/kerületre vannak osztva. Tudakold meg, h aki szinpatikus neked, va kit szeretnél, az melyik részre van osztva, és mond meg, h oda költöztök, és beszélj azzal a védőnővel.

Én igy ráztam le régen a védőnőmet.

2009. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam, hogy nem lehet váltani. De ha mégis, akkor én is megpróbálom, hogy a régi járjon hozzánk, hiába megy át más körzetbe.
2009. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi körzetileg más orvoshoz járunk,havonta kell mennünk mérésre.Ott is vannak védönők.Töllük kérdeztem muszáj e a saját védönőnkhőz járni,ha itt ugyis mindent megnéznek.Azt mondták a státusokra kötelező csak.2hónapos 6hónapo 1éves....És nem is megyünk,mesze van és szerintem ő is igy gondolja,mert csak 1szer volt.
2009. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó kérdés! Sajnos nálunk is ez van. Nem lehet nálunk sem váltani, mert területileg (lakóhely szerint) így vannak elosztva. :(
2009. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!