Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha a 4 hónapos kislányomna...

Gáz ha a 4 hónapos kislányomnak nem veszek semmit karácsonyra, télapóra?

Figyelt kérdés
Én teljesen feleslegesnek tartom még tetszik neki majd hogy villog a fa színesek a gömbök,amire meg szüksége van bármely más napon úgyis meg kell vegyem,neki még minden nap egyforma.De anyám és az anyós nyúz hogy hát hogy néz ki hogy a nagy(2.5 )éves kap a kicsi meg nem...hát így néz ki...
2011. nov. 24. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem az tök jó ha valami kis jelképeset kap, valami olcsóbb neki való zenélő villogó izét, vagy egy mókakockát, vagy ha van valami amit szeretnél mostanában venni egyébként is (kenguru, pihenőszék, etetőszék...) akkor azt tenni a fa alá a nagy miatt, hisz ő nem csak a karácsonyt érti, hanem azt is, hogy angyalka a tesónak nem hozott semmit :)
2011. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)már találtam is neki egy csini zenélő villogó plüss baba telefont:)Ilyenünk még úgy sincs:)A nagyfiam kapott az első karácsonyán ajándékot ő akkor már fél éves volt,és igen szoktam képeket csinálni naponta legalább 30 db-ot biztosan:)
2011. nov. 25. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!