Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaztatok már metrón a reggeli...

Utaztatok már metrón a reggeli forgalomban, babakocsival? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 24. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem, de le lehet vinni babakocsit a mozgólépcsőn? Mert a plázákban még a mozgójárdán sem lehet vele közlekedni csak lifttel. Vagy most már van lift a metróállomásokon?
2011. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én bár nem reggeli, hanem délutániba utaztam, de minden OK volt. Igazából a lényeg, hogy ne szégyelld magad azért, mert babakocsival vagy. Igenis szállj fel a metróra, az emberek kicsit összehúzódnak és kész. Lehet néhányan csúnyán fognak rád nézni, de ne törődj velük! Attól még, hogy gyeden, gyesen vagyunk nekünk is lehet olyan dolgunk amit csúcsforgalomban kell elintézni.

Mondjuk függővé tenném atól is, hogy mekkora a babád!

2011. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Második vagyok, elsőnek: Igen, le lehet vinni, miért ne lehetne? Attól még, hogy babakocsival vannak az anyukák utazzák körbe pestet csak azért, hogy eljussanak egy olyan pontra ami metróval mondjuk 20 perc, de körbe 1,5 óra?!
2011. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szintén pesti.

Nem tudom, vannak elég hajmeresztő mozgólépcsők a metrónál, nekem még nem jutott eszembe, hogy babakocsival menjek ott. De aztán én is utánaolvastam, és elvileg lehet használni őket. Én nem merném. :-/ De persze ha menni kell, akkor menni kell, főleg, ha városban lakik az ember. (Én egy külső kerületben lakom.)


Hasznosat válaszolt a másik hozzászóló, küldtem zöld kezecskét. :-)

2011. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végülis sikerült metróznod?
2011. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5: Ez öröpk titok marad... 😮 XD
2018. febr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!