Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 12. dpo-n reggeli vizelet...

Ha a 12. dpo-n reggeli vizeletből 10-es erősségű teszttel (one step, teszveszes) egyértelmű negatívat teszteltem ebben a hónapban, akkor már nem reménykedhetek babában? Olvastam, hogy többen ilyenkor már poz-vat tesztelnek. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig azt írják a többiek, így én is:) Amíg nem jön meg, van remény.

Egy rövid történet: előttem volt a nőgyógyásznál egy lány. Késett neki, a nőgyógyász tesztje negatív lett, de ő biztos volt benne, h terhes. A múlt héten láttam már a babáról UH képet. Szóval semmi sem lehetetlen.:)

2010. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem reménykedhetsz.


Biztos olyanokat is olvastál, hogy valakinek csak jóval később mutatott pozitívat a teszt, mert a HCG nem termelődik ugyanolyan sebességben mindenkinél.

2010. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már majdnem egy éve próbálkozunk a kistesóval, és egyre reménytelenebbnek tűnik. A gyanújelekre már nem is adok, mert akármit éreztem is, mindig megjött. Még 2 nap, így várok és addig reménykedek! Várok még válaszokat, hátha valaki járt hasonló cipőben.
2010. jan. 13. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
szia. had kérdezzem már hogy mi történt veled?mert nekem is teszveszen a tesztem de egyik nega másik poztiv de 3 orára eltünt acsik róla, a másik szintn pozi de 2 halványcsik jelent m,eg...
2010. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia! Nekem januárban nem lett baba. Viszont a februári tesztek pozitívak (először csak halványan, majd egyre erősebben, mind teszvesz-es teszt volt), azóta már uh-n és dokinál is voltam, a 8. hétben vagyok.
2010. márc. 16. 13:17
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, és februárban a 10. dpo-n esti vizeletből lett először pozitív
2010. márc. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!