Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak a köldökcsonkja...

Babámnak a köldökcsonkja reggelre véres volt. Még nem esett le. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
kitakarítottam alkohollal, beszórtam a hintőporral. Nem sírt, így gondolom nem fájt neki. Kérlek írjatok! A gyerekorvos csak délután rendel.
2011. nov. 25. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakran van ilyen, ne aggódj. Időnként még akkor is levedzik, amikor már leesett a csonk. Jó csináltad, alkohol és hintőpor. Ügyes voltál.
2011. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és akkor most sűrűbben takarítsam?
2011. nov. 25. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég, ha pelenkázáskor megcsinálod. Az alkohol nem is szükséges minden alkalommal, mert nagyon szárít, az elég minden második pelenkacserénél.
2011. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól csináltad. Nem kell mindig alkohol, de hintőpor igen. Pár nap és leesik. Ehhez nem kell orvos.
2011. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Levinek is kicsit vérzett a csonknál, de az azért volt, mert a pelus piszkálta neki, és ahogy rugdalódzott így bántottaneki. Akkor bekentem neki és figyeltem nagyon a pelusra, nehogy hozzáérjen :)
2011. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, sajnos van ilyen. Én a 2. babánál nagyon megijedtem. Majdnem 2 hét volt mire leesett a csonk, addig nem is volt baj, utána viszont sokszor vérzett, sebes volt, nem győztem orvossal, védőnővel mindenkivel beszélni róla, csak azt mondták, hogy majd rendbejön, hintőporozzam, alkoholozzam. Kb 4 hét volt, mikor már nem vérzett, és akkor mondták, hogy azért gyógyult lassan, mert vastag volt a köldökzsinór. Mára 9 hónapos a baba, gyönyörű köldökkel.
2011. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!